Автор статті

Один Коментар

 1. bos
  bos at | | Reply

  В селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області сільські депутати також на виїзному засідані достроково припинили повноваження сільського голови Денисенка Ю.М., але зарахували всіх присутніх 23 депутати, хоча фактично гоулосували 21 депутат (з 32 депутатів), тобто не було 2/3 голосів, як це передбачино Законом України “Про місцеве самоврядуванння”.
  Але завдяки Партії Регіонів голови Київської обласної державної адміністрації Присяжнюка Анатолія Йосиповича та голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Заславського, за допомогою суду Києво-Святошинського району – Дубас Т.В. всі ці дії “УЗАКОНИЛИ” та подальшому обраний новий секретар Перегінець Василь Миколайович та новообраний заступник сільського голови Кудрик Олесь Тимофійович (всі члени Партії Регіонів), украли у громади 350 гектарів землі, розвалили відділення ДП НВДА “Пуща Водиця” – Совки вивезли всю ферму на мясокомбінат (включно вагітних корів і молодняк), та віддали у приватну власність нужним людям з району та області кожному по 2 гектара.
  А враховуючи що ціна однієї сотки 0,01 га становить в селі Софіївська Борщагівка не менше 3000 доларів (25 000 гривень) то 35000*25000=875000000 грн завданих збитків по мінімальним підрахункам.
  Але ні прокуратура Києво-Святошинського району Федоренко Василь Васильович, ні прокуратура Київської області Витязь – складу злочину не вбачають.

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.