рад3

Олександр Радуцький не може приступити до виконання обов’язків секретаря Черкаської міської ради, бо міський голова Сергій Оодарич не звільняє його з посади директора КП «Дирекція Парків», – пишуть “Вечірні Черкаси”.

— В минулу п’ятницю здав заяву в приймальню мера на звiльнення з посади директора КП «Дирекцiя паркiв» у зв’язку з обранням мене секретарем мiської ради. Спецперевiрку пройшов. Документи досі лежать у мера Сергiя Одарича. Чогось боїться, — написав на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» Олександр Радуцький.

Уже завтра він планував приступити до виконання своїх обов’язків, однак на заваді планам стала бюрократична деталь. Чому Сергій Олегович, який ще пару місяців тому вважав Радуцького бездарним керівником комунального підприємства, тепер передумав звільняти такого цінного кадра?

Сам Сергій Одарич заяви Радуцького спростовує і каже, що просто мріє звільнити його з попередньої посади.

— Я вже підписав його заяву, зараз готується розпорядження про його звільнення, тож, думаю, найближчими днями Олександр Романович зможе приступити до виконання своїх нових повноважень, — коментує Сергій Одарич.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.