Уже за кілька тижнів у будівлі Управління соцзахисту населення Придніпровського району запрацює нова громадська приймальня. Міський голова Сергій Одарич 17 вересня перевірив, як його облаштовують.
Про це повідомляє прес-служба виконкому Черкаської міськради.
У приймальні офісу працюватиме 13 фахівців управління, серед яких – один із заступників начальника. Реєстрація й очікування здійснюватиметься шляхом електронної черги. Для мам, які приходитимуть зі своїми дітками, облаштують спеціальний куточок. У ньому черкасці зможуть оформлювати субсидії, отримати довідки, подавати заявки на пільги тощо.
– Із відкриттям такої громадської приймальні людям стане набагато простіше займатися оформлення соціальних послуг. Усі спеціалісти, які здійснюють прийом, працюватимуть в одному залі, тож відвідувач у разі потреби може підійти від одного до іншого, йому не треба розгублено ходити по різних кімнатах, поверхах і шукати потрібного фахівця, – коментує директор Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Володимир Коцюруба. – У цій приймальні працюватиме найсучасніша оргтехніка, яка дозволить пришвидшити надання різноманітних пільг та допомог.
За його словами, на облаштування приймальні з Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2015 рік виділили 1 млн. 100 тисяч гривень. Усі ремонтні роботи планують завершити не пізніше середини вересня. Хоча раніше планували привести приміщення приймальні до ладу місяцем раніше. Утім, як розповів міський голова Сергій Одарич, ремонтні роботи затрималися через коригування проекту.
– Первісний варіант виявився абсолютно непридатним для роботи. Наприклад, спочатку передбачалося облаштування залу за високими столами. Це передбачало необхідність відвідувачу стояти, – зауважив мер міста. – Зараз ми максимально зняли ці бар’єри, аби громадянам було зручно спілкуватися з працівниками. Загалом така приймальня – це стандартний приклад усіх розвинених міст світу, коли відсутні кабінети. Відвідувач, який зайшов у мерію будь-якого американського містечка, потрапляє у величезний простір, там не побачите жодної стіни, лише велику кількість робочих місць із чітким показом спеціалізації того чи іншого фахівця.
Нагадаємо, подібний принцип застосували при облаштуванні ЦНАПу в 2011 році.
Будьте чемні