_dsc0733(1)
Фото Дмитро Плахотнюк

«Плануємо перевести на без газове опалення, з відходів деревини, три обєкти в Дахнівці: госпіталь, школу, дитсадок та поставити другий котел на Мєндєлєєва», – розповів Сергій Одарич.

Для того щоб повноцінно, в разі необхідності, переключити увесь південно-західний район на вугільне тепло без використання газу, треба примусити департамент освіти доробити заміну бойлерів і регуляторів у школах  південно-західного району.

Сьогодні, якщо говорити про основну частину міста, лише Митниця повністю зав’язана на газ, на припортову котельню. Тут ми вже працюємо з черкаською ТЕЦ.

На наступний рік хочемо, щоб ТЕЦ провела перекладку мереж, що дозволить перевести на вугільне тепло Митницю, яка отримає шанс мати тепло як з припортової котельні, так і з котельні на Хіміків.

На питання про розміри запасів вугілля на ТЕЦ, Сергій Одарич відповів, що запаси є десь на половину опалювального сезону. Просто немає місця де складати вугілля. Також є укладені контракти, вугілля вдорозі: одне випрацьовується – інше підходить.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.