28c67f257cad59e239c3a0aaf238102d_M

Виборча кампанія по дострокових виборах до Верховної Ради, що розгорнулась в Україні, проходить під пильною увагою міжнародної спільноти. Обласну газету «Черкаський край» відвідали довгострокові спостерігачі місії зі спостереження за виборами в Україні ОБСЄ. Вони цікавились, як працюється журналістам під час нинішніх виборів.

У березні Бюро демократичних інститутів та прав людини Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ/БДІПЛ) офіційно відкрило місію зі спостереження за достроковими виборами Президента України.

У столиці під час президентської кампанії працювало 18 експертів, а в цілому в Україні за виборчим процесом пильнувало сто довгострокових та 900 короткострокових спостерігачів місії ОБСЄ/БДІПЛ.

Не обійшла місія і розпочаті парламентські перегони з позачергових виборів до Верховної Ради України.

Іноземні спостерігачі місії ОБСЄ/БДІПЛ працюють і на Черкащині. Вони відвідують різні заходи, пов’язані з виборами. Їх можна бачити на зустрічах кандидатів у депутати з виборцями. Вони ж беруть активну участь і в прес-конференціях, присвячених виборам.

Цього тижня представники місії зі спостереження за виборами в Україні відвідали й обласну газету «Черкаський край». Із редакцією спілкувалися довгострокові спостерігачі місії Розмарі Кейрнс (Канада) та Тобіас Рафаель (Німеччина). Вони розповіли, що у ході спостереження за виборами представники місії проводять зустрічі з представниками відповідних органів та політичних партій, а також з кандидатами, працівниками судової гілки влади, представниками громадянського суспільства, засобів масової інформації тощо.

У редакції Розмарі Кейрнс та Тобіас Рафаель цікавились, як газета висвітлює вибори і як оцінює умови своєї роботи під час нинішньої парламентської виборчої кампанії, порівнюючи їх із умовами, які були під час попередніх парламентських виборів.
Головний редактор «Черкаського краю» Тетяна Калиновська повідомила представникам місії, що редакція у своїй роботі керується вимогами чинного законодавства. Тому всі матеріали виборчого характеру публікуються у відповідності до законів України.

Із кожним суб’єктом виборів, чиї матеріали друкує газета, укладено договори. Газета не допускає на своїх шпальтах проявів недобросовісної конкуренції між учасниками виборів і надає площу кожному з них на рівних умовах. І що газета у професійній діяльності керується принципом надання читачу тільки достовірної інформації.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.