2

 Ще один вантажний автомобіль ГАЗ-66 уже найближчими днями відправлять на підмогу батальйону територіальної оборони “Черкаси”. Цього разу втілити в життя потреби черкаських армійців взялися працівники Головного управління Держземагентства в області. Його сьогодні передали представникам обласного військового комісаріату, – повідомляє прес-служба ОДА.

Перед відправкою на Схід техніку священнослужителі Свято-Троїцького кафедрального собору освятили. У цілому, як розповів обласний військовий комісар Євгеній Курбет, це вже чотирнадцята повнопривідна вантажівка, придбана для батальйону після його дислокації в зону проведення антитерористичної операції. Найближчими днями, обіцяє, до відправки буде готово ще кілька таких машин.

– Хоча цей автомобіль, як кажуть, старого зразка, він надійний і перевірений, – каже Євгеній Олександрович. – Вантажівка, яка подарована нашому батальйону представниками Держземагентства в області, пройшла технічну перевірку, в ній встановлене додаткове обладнання для обігріву. Цей транспорт допоможе бійцям добросовісно виконувати поставлені задачі й швидко переміщатися по пересічній місцевості.

4

Таке технічне підкріплення для черкаських бійців вартує 40 тисяч гривень. За словами в.о. начальника ГУ Держземагентства в Черкаській області Дмитра Мироненка, кошти на купівлю авто зібрали силами землевпорядників краю та проектних організацій, які здійснюють землевпорядні роботи.

– Під час однієї з нарад голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко звернувся з проханням хто чим може допомогти нашій армії, – розповів Дмитро Олександрович. – Після чого ми поспілкувалися про потреби бійців із воєнкомом і вирішили придбати авто такого класу.

Відправляють на передову не лише автівки: для 14-ого батальйону тероборони колектив Держземагентства придбав і продукти, зокрема, 400 банок м’ясних консервів і 180 – згущеного молока.

Очільник області подякував представникам Держземагентства за те, що вони долучитися до цієї благородної справи. Каже: в умовах наближення холодів серед іншого батальйон потребує теплих речей.

– Майже стовідсотково батальйон забезпечений теплими речами й термобілизною. Окрім цього, ставимо одну з умов, аби в таких автомобілях було обладнане опалення, адже створити необхідні умови для тих, хто кинув усе і став на захист своєї Батьківщини – наше основне завдання, – розповів голова ОДА Юрій Ткаченко. – Ще ми відправили міні-котельні, які працюють на дровах і опалюють приміщення, в яких мешкають бійці. Залишається кілька питань щодо забезпечення батальйону амуніцією, взуттям, теплими спальними мішками. Кошти на це все є, зараз ми в пошуку цих речей і найближчим часом батальйон буде на сто відсотків забезпечений.

8

Підтримка від черкащан у будь-якому вигляді добряче гріють душу військових на Сході й піднімає дух бійцям, каже Євгеній Курбет.

– Незважаючи на оголошене перемир’я, ситуація непроста, майже щодня відбуваються сутички, мінометні обстріли. Та при цьому наші військовослужбовці продовжують добросовісно виконувати свої обов’язки, а ще у них – високий моральний та бойовий дух, – сказав він.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки