Новообраний депутат Верховної Ради по 197-му округу від “Блоку Петра Порошенка” Владислав Голуб планує щонайпізніше у січні знову об’їхати всі села свого округу. За час виборчої кампанії у статусі кандидата Голуб провів понад 200 зустрічей.

Про це нардеп розповів у п’ятницю черкаським журналістам.

– Я побував абсолютно у кожному населеному пункті округу, – говорить Голуб.

За його словами, він має намір сформувати певний реєстр проблем округу, для того, щоб можна було допомагати жителям. Під час передвиборчих зустрічей виборці переважно нарікали на бездоріжжя, відсутність газу у селах, сільських жінок турбувало питання пенсійного віку.

Щодо роботи у парламенті, Владислав Голуб має намір зайнятися питаннями судової реформи, оскільки є юристом за фахом і працювати у комітеті, аналогічному до комітету верховенства права та правосуддя ВР 7-го скликання.

За словами Голуба, судова реформа є однією з тих вимог і нагальних потреб суспільства, через що він сам вийшов на Майдан і пробув там від першого до останнього дня.

Новообраний нардеп також закликав своїх колишніх опонентів по округу об’єднати зусилля для досягнення змін у країні на краще.

 

загрузка...

Автор статті

Галина Березенко

головний редактор сайту

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.