Фото Маріанни Немченко
Фото Маріанни Немченко

Перший заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Наталія Старікова вирішила знятися із виборчих перегонів у 198-му виборчому окрузі. Про це вона заявила на своїй сторінці у Facebook.

“Дорогі друзі, шановні земляки!
У цей непростий для України час, Президент об’єднав країну у боротьбі з ворогом. Але ворог є не тільки зовнішній, є він і в середині країни. Екс-регіонали та їхні посіпаки рвуться до влади, щоб повернути режим.

Тому я, заручившись вашою підтримкою, вирішила балотуватися у Верховну Раду. Але сьогодні бачу, що кілька демократичних кандидатів не можуть здолати на 198 окрузі скупщиків голосів та хабарників. У Верховній Раді мають бути нові обличчя, які змінять країну. Туди не мають потрапити ті, хто голосував 16 січня за розстріл Майдану, а сьогодні паплюжать виборче право, скуповуючи голоси виборців. Тому усвідомлюючи всю відповідальність перед виборцями, я роблю цей крок – припиняю свою участь у виборчих перегонах.

Роблю цей крок задля позитивних змін у країні і подолання старої системи. Після стількох смертей Небесної сотні на Майдані, тисячі смертей наших хлопців на Сході, ми не можемо допустити до влади тих, хто працював на режим Януковича. Сьогодні вони, на жаль, думають, що зможуть скупити все. Але це не так. Жертви не були марні. Це довів наш президент. Він взяв відповідальність на себе, розпустив парламент, зробив правильний крок. І ми повинні підтримати його у цьому. Але не боротися між собою, а перемагати разом залишки режиму.

Всі, хто стояв на Майдані мають об’єднатися у єдину демократичну силу і не здаватися. Я продовжую боротьбу у одній лаві з вами, мої земляки. Я не зупиняюся, я йду далі. Маєте знати, що мої двері громадських приймалень завжди відчинені для вас. Всі зобов’язання, які брала перед вами – жителями Сміли, Смілянського, Кам’янського та Черкаського районів виконуватиму як депутат обласної ради. Перед нами є важлива мета — зберегти незалежність та суверенність нашої держави, Ви знаєте, що для мене головне люди і позитивні зміни в країні.

Я ніколи не боялася ставати на захист прав громади. Відкрито ставила питання колишнім керівникам області — куди йшли бюджетні гроші, чому не вирішувалися проблеми з працевлаштуванням, земельними питаннями, дорогами, школами, сміттєзвалищами, вуличним освітлення? Тоді, коли інші мовчали, я говорила. Ми багато зробили, щоб повалити режим у країні. Але ще треба ще багато зробити, щоб змінити систему. Вірю, що з оновленою Верховною Радою, ми зможемо це зробити.

Треба прийняти закон “Про відкликання депутата”, щоб депутат знав — має працювати на окрузі, а не приїжджати від виборів до виборів і обіцяти.
Зараз принципово для нас — мир, цілісність країни і реформи. Не менше важливо — звітність та відповідальність влади перед громадою. Це запорука розвитку держави. Негайно треба впроваджувати реформи: антикорупційну, судову, правоохоронну, медичну, місцевого самоврядування, земельну. Піднімати економіку, залучати інвесторів на наші непрацюючі підприємства і відновлювати їх, сприяти розвитку села. Турбота про громаду та децентралізація влади, шляхом надання повноважень самій громаді.

Оновлена Верховна Рада, новий Уряд та президент зможуть це зробити. Маємо гідно працювати для України!”

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.