Фото Маріанни Немченко.

Представники опозиції хочуть, щоб склад виконавчого комітету Черкаської міської ради був повністю опозиційним, у іншому випадку висувати свої кандидатури вони не збираються. А наступним очікуваним кроком опозиціонерів стане імпічмент міського голови.

Про це 15 квітня під час прес-конференції повідомив керівник обласної організації партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Анатолій Бондаренко.

– На сьогодні ми не хочемо йти у владу з провладними силами. Немає кандидатур…не-ма-є. Або це буде повністю опозиційний склад, і ми будемо вимагати позачергових виборів, або ніяких кандидатур висувати ми не будемо. Нам їх з ким подати? Спільно з Партією регіонів чи з комуністами? Наступні наші дії – це імпічмент Сергію Одаричу, – повідомив Анатолій Бондаренко.

Також він зауважив, що партія «Батьківщина» як два роки тому, так і сьогодні, діє послідовно і буде підтримувати позицію щодо усунення від влади «цієї» команди на Черкащині, у тому числі – чинного мера Сергія Одарича.

– Ми проведемо розширене засідання бюро обласної партійної організації і, я вважаю, що така позиція буде підтримана. Ситуативне голосування, яке сьогодні критикується, для нас є незрозумілим. Просто, напевно, і Партія регіонів зрозуміла, хто сьогодні перебуває при владі у Черкасах, хто сьогодні грабує черкащан, хто розпродає комунальну сферу, хто фактично знищив комунальні підприємства. Замість цього у місті відкриваються торгово-розважальні центри, зокрема ТРЦ «Любава», нічний клуб «Манхеттен» тощо. Ніяких переговорів у міській раді ми не вели… з Партією регіонів вони (переговори – ред.) для нас є зовсім неприйнятними, з Вільними демократами також, – заявив “бютівець”.

 

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.