
Їсти корисну і правильну, але смачну і поживну їжу. Хіба таке поєднання можливе? Засновники черкаського стартапу «Фудхакер» стверджують, що так. Новий проект – поєднання корисного й приємного – пропонує спеціально приготовану їжу із доставкою додому. Їжа готується так, що дозволяє людям не тільки відновлювати нормальну вагу, а й просто підтримувати здоров’я і активний спосіб життя. Хоча частина аудиторії проекту, що пропагує розумний підхід до харчування – це саме люди із надлишковою вагою.
– Наше завдання – навчити людей правильно їсти. Адже нас навчають чого завгодно, але не тому, щоби правильно їсти, – стверджує співзасновниця проекту Олена Семеніхіна.
– Якщо є надлишкова вага – ви щось робите не так, – зауважує кандидат біологічних наук, дієтолог, спеціаліст по фітнес-харчуванню, експерт зі здорового харчування, член Ассоціації дієтологів України, член Асоціації превентивної та антиейджинг медицини, науковий співробітник інституту фізіології НАН України.

Саме так – своїм завданням і своєю філософією засновники проекту FoodHacker – його директор Віктор Євпак та дієтолог Олена Семеніхіна вважають не короткотермінову допомогу у вигляді дієт, а зміну способу життя, а відтак – і світогляду. Попри те, що проект стартував у лютому, вже має успішні історії схуднень за новими програмами харчування.
Тож це ще одна відмінність звичайних дієт, якими би вони розрекламованими не були, від підходу, який пропонують у черкаському стартапі – не мучити себе героїчно тижнями, а просто спробувати жити і їсти інакше. Бо навіть найфірмовіші дієти можуть не підійти персонально вам, а розумний підхід до харчування, який пропонують у FoodHacker, передбачає індивідуальний підхід. Тобто буквально – Олена пам’ятає, як звуть кожного з клієнтів і сама слідкує за дотриманням рецептури приготування їжі.
Суть роботи стартапу полягає у тому, що клієнтові пропонують частуватися їжею, приготованою спеціально для нього із врахуванням його віку, статі та завдання, яке він перед собою ставить – схуднути, набрати м’язову масу, а чи просто підтримувати здоровий спосіб життя. Їжу готує кухар – фахівець, який тривалий час працював у столичних кейтерингових агенціях. М’ясо закуповують у сертифікованому забійному цеху, овочі – у фермерських господарствах області. Якість продуктів ретельно перевіряється перед приготуванням.
При приготуванні нічого не смажать і не використовують поліненасичених жирних кислот. А проте стверджують, що навіть при такому приготуванні вдається досягти того, що страви смакують. Є звісно, і особливості порціювання, тому люди, які звикли раніше їсти більші порції, мають звикнути до інших об’ємів їжі.
Є тут окремі програми для чоловіків і жінок.

Директор стартапу, Віктор Євпак, є активним прихильником нової філософії харчування. Черкаським журналістам він розповів, що замінив у своєму раціоні цукор стевією, а із солодкого дозволяє собі фрукти (особливо зараз – полуницю) та чорний шоколад. Звикав до нового способу харчування 2 місяці. Зараз має спеціально розроблений раціон для набирання м’язової маси.
Олена зараз мріє ще про розробку антиейджингової програми, такого собі детокс-меню. До речі, вона залюбки поділилась деякими секретами із журналістами, спростувавши поширені щодо харчування стереотипи.
- Продукти, які треба викинути зі свого раціону: рис, картопля, білий хліб і цукор.
- У харчуванні, якщо ви переходите на новий раціон, не варто себе силувати і обмежувати. Інколи можна навіть дозволити собі щось «шкідливе», аби тільки це принесло вам радість і задоволення.
- Їсти після шести можна. А ось чого неможна – так це терпіти голод і робити великі перерви між прийомами їжі. Їсти людина має щонайменше 5 разів на добу.
За додатковою інформацією у Черкасах можете звертатись за адресою: вул. Благовісна, 213 з 10.00 до 18.00
Контакти:
сайт: /http://www.foodhacker.com.ua/
тел.: 063-620-26-99
е-mail: elena.foodhacker@gmail.com
Будьте чемні