Віталій_Іляшенко

Враховуючи складну ситуацію в країні, підбиття підсумків за 100 днів роботи народного депутата України є необхідним. Але для народного обранця, який по-справжньому вболіває за свою країну, час не має значення. Тому 100 днів роботи у Парламенті стали для Віталія Іляшенка можливістю внести свій вклад у розбудову сильної України.

default

Протягом 100 днів роботи у парламенті сьомого скликання В.Іляшенком було внесено 5 проектів законів, подано 3 депутатські запити.

Народний депутат подав близько 183 депутатських звернень до органів державної влади, місцевого самоврядування та правоохоронних органів, до міністерств та відомств, а також до Генеральної прокуратури України. На цей час розглянуто близько 85% звернень.

Віталій Іляшенко має 100% відвідуваність пленарних засідань і засідань комітету Верховної Ради у закордонних справах.

Віталій Володимирович упевнений, що кожен депутат повинен постійно підтримувати зв’язок з громадянами.

Він провів 9 особистих прийомів громадян, 14 зустрічей з виборцями, розглянув 48 письмових звернень громадян.

Категорії питань, вирішенню яких вдалося сприяти, наступні: зловживання службовим становищем посадовими особами, проблеми агропромислового сектору, питання комунальної та соціальної сфери, проблемні земельні ділянки (порушення меж, неправомірне відведення).
Також є питання, які потребують додаткового часу та розгляду на загальнодержавному рівні, а саме невиплата заробітної плати працівникам державних підприємств та невиконання державних цільових програм.

Згідно вимог Закону України «Про статус народного депутата України» депутатом було відкрито 10 громадських приймальнь у Черкаській області, в містах: Черкаси, Жашків, Золотоноша, Кам’янка, Лисянка, Монастирище, Умань, Христинівка, Сміла та Чорнобай. На етапі відкриття зараз знаходяться приймальні у містах: Шпола, Городище, Катеринопіль, Маньківка і Канів.

Віталій Іляшенко є засновником Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Європейська молодь України» і наразі продовжує співпрацювати з молодими громадськими активістами. Зокрема, за 100 днів роботи депутат провів 7 заходів з членами, партнерами та прихильниками організації.

Одним із головним напрямків діяльності парламентаря є боротьба з корупцією. У співпраці з громадською організацією «Центр протидії корупції» депутатом було подано 73 антикорупційних депутатських звернень. На сьогоднішній день вже отримано 90% відповідей, по справах відбулося 8 запланованих перевірок, відкрито 3 кримінальних провадження.

Також депутат брав участь в роботі сесій Черкаської обласної та міської рад. Провів 5 зустрічей з місцевими органами самоврядування та 3 зустрічі з громадськими організаціями. Віталій Іляшенко приймав участь в заходах, які проводилися територіальними громадами, і дав 2 прес-конференції обласним ЗМІ.

Існує дуже влучний вислів – «один у полі не воїн». І для забезпечення ефективної роботи Парламенту всі депутати мають працювати плідно та узгоджено. Тому діяльність кожного депутата окремо – це важливий вклад у спільну роботу.

Віталій Іляшенко впевнений, що новообрані політики, які сформують майбутню Верховну Раду, об’єднають парламентарів у дійсно сильну і дієву гілку влади, яка буде працювати тільки на благо нашої країни.

Звіт на каналі «РАДА» за посиланням

Власний погляд 09.10.2014 Віталій Іляшенко

 

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.