95164309c6e1bf176833e02b67e70838

У Черкасах з’явиться ще один зразок мистецтва графіті: переможці конкурсу «Технології як мистецтво», організованого компанією ВОЛЯ, нанесуть свої унікальні ескізи на паркані біля будівлі, що на бульварі Шевченка, 296.
Відділ  реклами  та  дизайну міського  середовища  Черкаської мерії вирішив підтримати творчу ініціативу загальнонаціонального телекомунікаційного провайдера і місцевих художників, щоб зробити центральну вулицю Черкас більш мальовничою. Адже цікаві яскраві малюнки піднімають настрій перехожим навіть у похмуру погоду.

Поки журі конкурсу визначає найкращих з найкращих, знайомимося з авторами конкурсних ескізів.

Творчу родину Юлії та Сергія Байрак добре знають не тільки в Україні, а й за кордоном.

Сергій Байрак−  художник-живописець, іконописець. Пише портрети в стилі академічного живопису і поп-арт, пейзажі, копії картин, абстрактні полотна, іконостаси та ікони. Понад 700 його робіт знаходиться в приватних колекціях України, США, Європи та Австралії.

Юлія Байрак − відомий дизайнер одягу, fashion-ілюстратор, художник-графік. Пише портрети-шаржі, розробляє різні дизайн проекти − від логотипів до ілюстрацій для книг. Разом із чоловіком Юлія створила в Черкасах острівець для талановитих і неординарних особистостей − Будинок мистецтв.

−       Ми позитивно оцінюємо проект ВОЛІ. У кожному стилі живопису та графіці є своя загадка, і тільки практична робота дає можливість її зрозуміти. Авторські графіті на паркані, без сумніву, зроблять вулиці яскравішими і створять неповторний колорит, − переконані художники родини Байрак.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки