Безымянный

1-2 листопада Черкаси чекає надзвичайна спортивна  подія – Чемпіонат України IFBB із фітнесу та бодібілдингу

Це одна із найбільш яскравих подій у світі спорту загалом та екстраординарна – для нашого міста, що востаннє приймало Чемпіонат України із фітнесу та бодібілдингу у 1991 році.

Саме тоді команда Черкащини – під керівництвом Олександра Васильовича Алексенка, виявилась однією із найсильніших: такі спортсмени як Андрій Ященко, Петро Дмитрієнко, Олександр  Шумлянський, Олександр Шевченко, Сергій Шапочка, Валерій Могильов, Геннадій Копєйко, Сергій Майданіченко, Василь Сорокопуд, сяяли «зірками» не лише на змаганнях України, але й тодішнього СРСР.

Чемпіонат України, який відбудеться у Черкасах нині, проводить  єдина федерація, визнана Національним спорткомітетом, що має право проводити змагання статусу Чемпіонату та Кубка України та присвоювати звання. Саме під егідою IFBB проходять такі змагання, як Арнольд Классік і Містер Олімпія – найпрестижніші змагання із бодібілдингу. Перемога у такому Чемпіонаті  дає право спортсмену отримати звання майстра спорту України та можливість брати участь в світових чемпіонатах.

Наше місто отримало право проводити Чемпіонат України саме завдяки успіхам наших спортсменів. Вони боротимуться за 33 комплекти нагород поряд із іншими «зірками» спорту України й світу, яких черкащани зможуть побачити «вживу» під час яскравого спортивного свята.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.