OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Черкащан на вихідні запрошують долучитися до Мандрівного табору “Холодний Яр”.

Відповідне оголошення розмістив “Національний Альянс” в групі “Справжні Черкаси” у соцмережі “Вконтакте”.

“Впродовж 3 днів, з 28 до 30 листопада, у Черкаській області (урочище “Холодний Яр”) відбудеться Всеукраїнський співочо-мандрівний табір „Холодний Яр-2014”

Табір “Холодний Яр” проводиться всеукраїнською молодіжною організацією “Національний Альянс” вже декілька років поспіль. Цей захід поряд із фізичним вишколом молоді має на меті також збагатити історичні знання учасників про “..великі дні наших Визвольних змагань”.

Протягом 1919-1922 років у Холодному Ярі існувала так звана Холодноярська республіка, що була організована селянськими повстанськими загонами під проводом отаманів. До республіки входили 25 сіл, що розташовані довкола лісового масиву. Головним отаманом повстанців був Василь Чучупака, котрий загинув тут у 1920 році в бою з більшовиками.

Мандрівний табір “Холодний Яр-2014″ відбуватиметься безпосередньо шляхами Чорного Ворона описаного Василем Шклярем в його книзі “Залишенець”. Також подорозі тебе чекає багато сюрпризів та несподіванок і звісно ж цікавих співочих вечорів!

Якщо ти маєш бажання взяти участь в таборі – зголошуйся за номером +380 93 967 13 34 — подруга Карма або адресоюhttp://vk.com/ivanka_13 . Деталі читай в групі вк-http://vk.com/event45907797

загрузка...

Автор статті

Вчасно Служба новин

редактор стрічки новин

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.