під час церемонії нагородження переможців

Один із найбільших юніорських турнірів, що проводиться під егідою Міжнародної Федерації Тенісу (ITF) – «Donetsk City Cup» – уже два роки як «прописався» на базі черкаського спорт-готелю «Селена».

 

Цьогоріч його учасниками стало 32 юнаків та дівчат до 18 років – з України, Білорусі, Росії, Сербії, Румунії, Молдови, Польщі, Німеччини, Великобританії, Іспанії, Литви, Естонії, Словаччини, Австрії та Греції.

– Наш турнір 14 років поспіль залишається найбільшими представницькими юнацькими змаганнями, які проводяться в Україні, – зазначає директор «Donetsk City Cup» Анна Андрєєва. – Саме тому ми свідомо залишили звичну назву турніру, перебазувавши його   на черкаську «Селену» (чим нині дуже задоволені, бо маємо можливість підтримувати клас змагань на незмінно високому рівні). Турнір проводиться у Черкасах удруге поспіль, інтерес до нього залишається стабільно високим.

Цьогоріч у турнірі брали участь і черкащани – Анатолій Волошин и Георгій Зінченко – обидва, за словами Анни Андрєєвої, показали достойний рівень підготовки та хорошу гру, однак, вибули на попередніх іграх кваліфікації. Переможцями ж парного розряду стали австрієць Юрій Родіонов та росіянин Філіп Клімов, а переможцем турніру – Юрій Родіонов, серед дівчат же переможницями парного розряду стали росіянки Марія Солнишкіна та Варвара Грачова – остання і здобула перемогу у турнірі загалом.

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.