Автор статті

2 коментарі

 1. пенсія.
  пенсія. at | | Reply

  Призначили на посаду пенсіонера, йому 65 років, термін контракту 5 років.Це вже 70. Відповідної освіти немає.З громадськістю це питання не обговорювалося, на загал не виносилося, люстрацію людина не пройшла.Знову безпредел.Порушення за порушенням, при призначеннях.Хіба вже так бідна Черкащина на кадри, що ми беромо із закромів.Напрашується висновок: на посаді треба тільки ПОТРІБНА ЛЮДИНА.ЛЮСТРАЦІЮ в ОДА немедленно.

 2. записка
  записка at | | Reply

  ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
  до проекту рішення Черкаської обласної ради

  “Про призначення Височина В.П. на посаду директора
  комунального підприємства “Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності”

  Управлінням майном обласної комунальної власності виконавчого апарату обласної ради внесено подання щодо призначення Височина Валерія Петровича на посаду директора комунального підприємства “Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності.
  Височин Валерій Петрович, 1949 року народження, у 1972 році закінчив Українську сільськогосподарську академію та отримав кваліфікацію – ветеринарний лікар.
  Трудова діяльність
  10.1966 – 01.1967 – електромонтер канівського “Дніпробуду”;
  10.1967 – 09.1972 – студент Української сільськогосподарської академії;
  09.1972 – 06.1999 – служба в Збройних Силах;
  06.1999 – 07.2000 – помічник першого заступника, помічник заступника голови облдержадміністрації;
  07.2000 – 04.2011 – директор комунального підприємства “Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності”;
  11.2012 – 06.2013 – помічник голови наглядової ради ПрАТ “НВО “Прогрес”;
  з 07.2014 по цей час – в.о. директора комунального підприємства “Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності”.

  За період керівництва комунальним підприємством “Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності” виконував доведені показники фінансового плану, затверджені в установленому порядку.
  Відповідно до роз’яснень Держкомпраці СРСР і Секретаріату ВЦРПС від 29.12.1965 № 30/39 «Про порядок оплати тимчасового заступництва» працівник, якого приймають на відповідну посаду, затверджену вищим органом управління, не може вважатися виконуючим обов’язки більше ніж два місяці.
  Враховуючи вимоги чинного трудового законодавства України, управлінням майном обласної комунальної власності виконавчого апарату обласної ради підготовлено проект рішення обласної ради про призначення Височина В.П. на посаду директора комунального підприємства “Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності” на умові укладання з ним контракту.

  Начальник управління майном С. Коваль
  обласної комунальної власності
  виконавчого апарату обласної ради

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.