Фото Маріанни Немченко
Фото Маріанни Немченко

На сьогоднішній сесії Черкаської міської ради депутат Андрій Більда як керівник депутатської групи від «Блоку Петра Порошенка» та керівник виборчого штабу кандидата в народні депутати по округу №194 Олега Петренка повідомив про підкуп виборців з боку штабу одного з кандидатів, – пише “Прочерк“.

– Ми отримуємо заяви про підкуп – їх сотні. Але всі вони без підписів, бо люди бояться помсти. І нарешті ми отримали заяву про підкуп із підписом громадян, що дає нам право звернутись до правоохоронних органів. Мова йде про адресу Чигиринська, 54/56. Громадяни пишуть, що 21 жовтня від імені кандидата Жуковської помічники роздавали цукор і пакети жителям будинку. Це робила мешканка з прізвищем Нетахата. Підвозив цукор і пакети автомобіль із номером «СА 8086», – сказав Більда і звернувся до прокурора міста Черкаси Сергія Пидорича з проханням розслідувати справу.435609f8b785c47419354efd66de1d35
Більда закликав усіх учасників виборчого процесу поводитися чесно. При цьому присутні в кінці залу велика кількість громадян, що, за інформацією депутатів, є працівниками «Азоту», почали гудіти на захлопувати Більду. Разом із тим, міський голова Черкас Сергій Одарич наголосив, що влада зобов’язана докласти всіх зусиль, щоб вибори пройшли чесно.

– Наскільки я знаю, вже порушено 24 кримінальні провадження по області. І коли був президент, то він дав завдання правоохоронцям суворо дотримуватись законодавства.

Опісля виступив депутат від фракції «Рідне місто» Іван Сухарьков, який заявив, що знаю Марію Василівну Нетахату та що ніяких дій ні вона, ні штаб щодо порушення законодавства не проводили.

– Це наклеп. Я можу поклястися, чим завгодно, – заявляв Сухарьков.

– Клянись! – почали кричати депутати.

Але Сухарьков натомість продовжив свій виситуп.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.