Жителі Митниці потерпають від станцій стільникового зв’язку.
Про це повідомив депутат Черкаської міської ради Нарек Казарян.
“До мене, як до представника громади, звернулися мешканці чотирьох будинків по Героїв Дніпра (№ 65, 69, 71 та 73) з проханням посприяти у вирішенні їхньої проблеми”, – розповів Нарек Казарян.
За словами депутата міськради, довкола цих будинків вже функціонує дві станції мобільного зв’язку («Київстар» та «Астеліт»). А незабаром може з’явитися і третя – «МТС».
“Зведення останньої викликало неабияке обурення мешканців мого мікрорайону, адже вони вже мають по сусідству дві вишки мобільного зв’язку. І опромінюватися від ще однієї не хочуть. На наші численні прохання призупинити будівництво, допоки ми розберемось у ситуації, директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко відмовив нам, вказавши, що немає жодних важелів і підстав призупиняти вказане будівництво.
Проблема тут не лише в екології та у безпеці містян, а й у тому, що, відповідно до паспорту прив’язки, зводити вишку мали би за адресою Героїв Дніпра, 15. Натомість, зводять навпроти 69-го будинку.
Вчора на сесії міської ради я звернувся до колег по депкорпусу та до профільних комісій (із питань ЖКХ та земельної) з тим, щоб вони допомогли розібратися у проблемі. Я подав звернення до міського голови та вимагаю (від свого імені та від імені виборців) аби згадане комунальне підприємство («Черкасиводоканал») скасувало договір оренди із власниками усіх трьох станцій мобільного зв’язку. Їх потрібно демонтувати у більш безпечну зону, подалі від житлових будинків”, – переконаний депутат.
Говорят если бог хочет наказать, он отбирает разум. Станция далеко, а телефон у каждого возле уха. И чем дальше станция, тем больше мощность излучения телефона. Так что депутат фактически борется за то, чтобы мозги его избирателей облучались еще больше.
Давно пора раздавать шапочки из фольги всем альтернативно одерённым