Черкаські лікарі поставили на ноги більше ста двадцяти АТОвців. Нині у лікарнях області перебуває ще з три десятка поранених бійців. Потрапляють хлопці переважно в ортопедичні відділення, кажуть лікарі. Але із настанням холодів до бойових поранень додаються бронхіти, пневмонії та переохолодження. Найбільше вояк виходили в Черкаській обласній лікарні, – повідомляє ВІККА.

Гострий бронхіт та гайморит. І це не весь перелік болячок, що привіз з собою “айдарівець” Ігор із зони АТО. На лікарняному ліжку Черкаської обласної чоловік уже два тижні..

Ігор Великохатський, боєць батальйону “Айдар”: “Конвоировали груз с гуманитаркой. Были в Северодонецке. Задерживали шпионскую группу ФСБ”.
Поряд із ним в отоларингічному відділенні медики виходжують драбівчанина Миколу. Чоловіка привезли в лікарню тиждень тому. Під час охорони східних рубежів боєць отримав переохолодження.

Микола, боєць АТО: “Чи ангіна, чи що…бо спали в палатках, а там +7. Це не дуже тепло зараз”.

У своєму відділенні він пролікував уже восьмеро бійців АТО. Найпоширеніше захворювання серед вояк, каже лікар – втрата слуху.

Віталій Кошовий, в.о. завідувача отоларингічного відділення Черкаської обласної лікарні: “Приглуховатісь унаслідок розривів снаряду. Більшості пацієнтам вдається відновити слух, але на жаль не усім”.

Загалом Черкаська обласна лікарня поставила на ноги найбільше учасників АТО – аж 40 осіб. Рятувати солдатів, каже головний лікар, доводиться ледь не щодень. Травми – найрізноманітніші.

Олександр Дудник, головний лікар Черкаської обласної лікарні: “Це пацієнти із різними травмами. Вогнепальними, контузіями, загальними захворюваннями…”

Медичну допомогу бійцям надають коштом держави. Загалом на лікування поранених АТОвців Черкащина має близько 3,5 мільйони гривень.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.