skrin-z-povidomlennya-u-telenovynah-24-kanalu-sampson

Одразу 6 майбутніх студентів із Африки звернулись із проханням про вступ до Черкаського державного технологічного університету.

 

– Сьогодні ми уже отримали відповідні погодження від Міністерства освіти на їх навчання і надсилаємо запрошення  від університету для шести африканців – із Камеруна, Гани та Гвінеї, – повідомила завідуюча сектором дистанційного навчання Навчально-наукового центру післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки ЧДТУ і відповідальна за профорієнтаційну роботу серед іноземних студентів Світлана Темненко. –  Ми пов’язуємо таку активність, якої не спостерігали уже 4 роки із боку африканської молоді, із активною профорієнтаційною роботою із студентами з цих країн, яка проводиться нашим центром, та з новою традицією університету – проводити свята національної культури. Зокрема, нещодавно це був саме День студентів Африки, яке відвідав і віце-президент Африканської ради в Україні Діалло Ісса Садіо.  Сьогодні у ЧДТУ навчається лише 7 студентів родом із Африки – і такий сплеск числа нових бажаючих пов’язуємо із оцінкою з боку їх земляків, що уже у нас навчаються, уваги до іноземних студентів.

За словами президента студентського земляцтва Африки Ібрагіма Сіли, у ЧДТУ африканці навчаються переважно професіям, затребуваним на батьківщині – комп’ютерній інженерії, телекомунікаціям, електротехніці. Проте, Ібрагім цілком припускає, що у майбутньому він і його земляки працюватимуть в Україні, не відчуваючи мовного бар’єру. Адже, за 4 роки іноземні студенти настільки оволоділи мовою, що майбутній комп’ютерний інженер Боаген Сампсон Сарпонг із Гани зробив лише кілька помилок у словах під час Всеукраїнського диктанту національної єдності. Взяти участь у якому, він вирішив аби перевірити свої знання мови, які, за підсумками диктанту, були оцінені у 75 відсотків.

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.