фото

Унікальний автобус, обладнаний як сучасний ветеринарний кабінет, допоможе області оперативно  та системно вирішувати проблему безпритульних тварин.

– Кошти  на обладнання мобільного стерилізаційно-карантинного пункту виділені Фондом підтримки місцевих ініціатив при Посольстві Канади в Україні, – зазначила президент Черкаського обласного благодійного фонду «Еко-Центр» Олена Литвинова. – Це друга ініціатива нашого фонду, що реалізується за підтримки Посольства Канади – першим було відкриття у трьох районах області стерилізаційно-карантинних пунктів.

Створення їх у кожному районі  передбачено «Програмою регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Черкаській області на 2016-2020 роки». Саме система таких пунктів – де безпритульних тварин вакцинуватимуть    проти сказу (що гарантує безпеку для населення області) та стерилізуватимуть (що унеможливить подальше їх розмноження) – гарантує цілковите вирішення для області цієї проблеми.

Поява мобільного стерилізаційно-карантинного пункту допоможе, на етапі підготовки до відкриття стаціонарних пунктів по області, уже сьогодні оперативно вирішувати у будь-якому її куточку проблему безпритульних тварин.

Автобус, який наразі закінчують переобладнувати під мобільну операційну, було виділено під цю мету Тальнівською РДА та райрадою, наразі його уже передано на баланс міста Тальне. Тож уже за місяць будь-який населений пункт області зможе звернутись до Тальнівської влади стосовно вирішення проблеми безпритульних тварин гуманними методами – шляхом вакцинації та стерилізації, як і регламентує обласна Програма.

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.