nds-300x199

За 9 місяців ц.р.  співробітники  головного управління Міндоходів в області виявили 5 фактів безпідставної заявки до відшкодування податку на додану вартість на суму 17,1 млн.грн. За напрямом боротьби з незаконним відшкодуванням ПДВ зареєстровано 4 кримінальних провадження, – повідомляє прес-служба ГУ ДФС в Черкаській області.

Із початку року виявлено 7 суб’єктів фіктивного підприємництва та 80 підприємств – вигодонабувачів, які користувались послугами «фіктивників». На даний час проведено 7 перевірок з 37 ініційованих. Перевірками донараховано 382,2 тис.грн., з яких уже надійшло до бюджету 110 тис.грн.

За результатами роботи з протидії розкраданню бюджетних коштів та їх легалізації внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань інформацію про 10 кримінальних правопорушень. Сума виявлених легалізованих доходів склала 6,4 млн.грн.

За 9 місяців ц.р. слідчим управлінням фінансових розслідувань внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань інформацію про 131 кримінальне правопорушення, у тому числі за матеріалами співробітників оперативного управління розпочато 59 кримінальних проваджень.

52 – категорії «тяжкі» та «особливо тяжкі», з яких 28 – за ухилення від сплати податків. Наразі провадження по 14 з них завершені, матеріали направлені до суду; по них уже відшкодовано 2,1 млн. гривень. Загалом з початку року відшкодовано збитки за кримінальними провадженнями в сумі  11,6 млн. грн.

 

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.