pecsehody

За 9 місяців цього року трапилось 130 ДТП, в яких скоєно наїзд на пішохода, в тому числі 125 з постраждалими, в яких 23 особи загинуло та 113 отримали травми різного ступеню тяжкості, – повідомляє прес-служба ДАІ в Черкаській області.

З вини самих пішоходів трапилось 56 ДТП, в яких 7 осіб загинуло та 56 отримали травми різного ступеню тяжкості. З вини нетверезих пішоходів сталося 18 ДТП, в яких 2 особи загинуло та 18 отримало травми.

Як відомо, пішоходи мають право на перевагу під час переходу проїзної частини позначеними нерегульованими пішохідними переходами, а також регульованими переходами за наявності на те відповідного сигналу регулювальника або світлофора. А водії, повертаючи праворуч або ліворуч, повинні дати дорогу пішоходам, які переходять проїзну частину, на яку повертає транспортний засіб. Це за Правилами дорожнього руху.

Та насправді все відбувається навпаки. Пішоходи перебігають проїзну частину, де їм заманеться, водії ж у свою чергу не поступаються їм дорогою там, де вимагають Правила.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.