Автор статті

Один Коментар

 1. petr
  petr at | | Reply

  Революція спонукає до совісті ( чи до пристосування?…)

  Блюзнірсто та лицеміря просто шокує, коли бачиш своїми очима перевертнів дуполизів, які готові лизати будь-яку владу тільки б залишитись при посадах. Декілька днів тому ця сільська голова зривала листівки на підтримку майдану, лише три дні тому, після втечі Януковича вийшла з парії “Регіонів” і тут така ініціатива – увіковічити НЕБЕСНУ СОТНЮ. Який цинізм!!! Безумовно, рішення сільської ради правильне, але мета його – прикрити себе смертю Гегоїв, а не увіковічити їй. В тому є векика біда нашої духовної ніщети, що добрі справи багато хто робить не з власних переконань, а з власної користі.
  При поредній владі ця сільська голова вступила до”Батьківщини”, прийшли “Регіони” – з радістю прийняла їх пропозицію. Зараз, “спаливши” черговий партбілет, очевидно готова написати заявю в нову партію. І, на жаль, багато жителів села вважають, що її заставили і цим вчинком вона зберегла село. (Директора водоканалу С. Овчаренка також заствляли вступити до Регіоналів, і це не рівень сільського голови, але він вистояв – тому що ЛЮДИНА.)
  Чому було злочином служити “Регіонам”? Тому що і без того бідний бюджет села був вимушений платити щомісячну дань регіоналам в вигляді перерахування коштів в районний бюджет, на утримання міліції (яка фінінсується виключно з держбюджету), прокуратуру (щоб відкупитись від перевірок), за хабарі роздирибанити більше 200 гектарів землі в набережній смузі, віддали під забудову участки в лісі (і назвати ліс самосівом). Ви мало уявляєте, які кошти могло б отримати село, якби ці угіддя продати по комерційній ціні? Але все це під керівництвом сільської голови Свідівка, відійшоло в кишені чиновників, які так на неї бідну “давили”, що аж виписали їй партбілет. Зате по нитці з миру, та й виросли маєтки в Міжгірї і по всій Європі, в кожного чиновкика навіть середньої руки. Резюмуючи, скажу одне: служити цьому бандитському режиму, який вивіз мілліадди з країни, на тлі зубожіння 90% населення, жирував в маєтках, яких не може собі дозволити навіть Європа – це злочин, за який потрібно нести відповідальність і негайно йти в відставку. Такою має бути вимога сільської громади!
  Тих, хто вважає, що вона(голова) багато зробила для села – розчарую. В селі за 30 років не заасфальтовано жодної вулиці (люди вже звикли до ям і думають, що це нормально) на майданчик, вартість якого 50 тис. списано 200 тис. , на ремонтах клубів та шкіл – аналогча схема. Наша вимога проста: всі, хто служив кримінальному режиму, реалізовував злочинні схеми деребану майна громад міст і сіл мають негайно написати заяви на звільненя за власним бажанням, щоб не тратити час і не заважити новим, порядним пюдям розбудовувати державу. Слідуючий крок – це жорсткі перевірки КРУ та прокуратури, тих хто ситемно розорював країну шляхом участі в корупційних схемах, якими була оплутана вся країна.

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.