Про це йшлося 16 березня, на засіданні координаційної ради із питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми при Черкаській облдержадміністрації.

Для обговорення питань покращення виявлення та допомоги жертвам торгівлі людьми на координаційну раду прибули представники ОБСЄ в Україні, Міністерства соціальної політики, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства освіти і науки України, Центру «Ла Страда – Україна», Міжнародної організації з міграції та уповноваженого представника МОМ у Черкаській області – ЧБО ЛЖВ «Від серця до серця».

Зокрема, заступник директора Департаменту – начальник відділу протидії торгівлі людьми Міністерства соціальної політики України Олена Фаримець підкреслила надзвичайну важливість стану впровадження державної політики у сфері протидії торгівлі людьми в регіонах.

Саме на підвищення якості виявлення та допомоги жертвам торгівлі людьми на Черкащині і  спрямовано проект «Впровадження механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Черкаській області», що із лютого 2016 року впроваджується у регіоні  Черкаською благодійною організацією ЛЖВ «Від серця до серця». Про деталі проекту повідомила спеціаліст Програми  протидії торгівлі людьми Представництва Міжнародної організація з міграції в Україні Ольга Стрельцова. За її словами, проект спрямовано на удосконалення виявлення та допомоги жертвам торгівлі людьми з боку представників місцевих органів влади. Їх навчатимуть і ефективній взаємодії усіх причетних служб у подоланні проблеми, а також сприятимуть дієвості їх роботи через проведення інформаційної кампанії, що має на меті збільшення виявлення жертв торгівлі людьми. А завдяки діяльності Центру соціально-психологічної допомоги, у якому надаватимуть допомогу постраждалим від торгівлі людьми (на базі ЧБО ЛЖВ «Від серця до серця») на Черкащині запрацює ефективний механізм вирішення проблем у сфері торгівлі людьми.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.