На Звенигородщині чоловік обікрав свого сусіда, поки того не було вдома. Правоохоронці за лічені години встановили особу крадія. За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження за статтею 185 Кримінального кодексу України. За вчинене зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк до шести років.
Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області.
До Звенигородського районного відділу міліції звернувся 28-річний житель одного із сіл району з повідомленням про крадіжку. Чоловік розповів, що з його автомобілів невідомі викрали три акумуляторні батереї, а такожгідрозахват, чим завдали збитків на суму близько 12 000 гривень.
На місце події прибула слідчо-оперативна група райвідділу. Оглянувши територію подвір’я, де знаходилися вантажівки, експерти-криміналісти вилучили сліди мастила від гідрозахвата, що вели до сусіднього двору. 53-річний сусід потерпілого, зрозумівши, що його викрито розповів, що знав про відсутність господарів вдома, тому вночі проник на подвір’я потерпілого та здійснив крадіжку. Крадене відразу відвіз в райцентр та продав.
За даним фактом Звенигородським районним відділом міліції відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.
Будьте чемні