fc23677f05152a6a1b886830db1e5e0a

На ПАТ «АЗОТ» після широкомасштабної реконструкції, яка тривала з початку зими, запрацювала їдальня №4. Площа оновленого закладу громадського харчування становить 2000 квадратних метрів. Одночасно тут можуть пообідати 500 осіб, – пише “Прочерк”.

Відкриття їдальні пройшло в урочистій атмосфері за участі керівників підприємства, представників підрядних будівельних організацій та колективів цехів.

«Сучасна і комфортна їдальня – це подарунок нашим виробничникам. У її реконструкцію була вкладена праця спеціалізованих підрядних організацій, провідних спеціалістів підприємства, працівників комбінату громадського харчування, колективів цехів виробництва капролактаму, на території якого і розташований заклад громадського харчування, а також фахівців допоміжних структурних підрозділів, – наголосив у вітальному слові керівник Віталій Скляров.

– Реалізація соціальних проектів, спрямованих на поліпшення побуту наших працівників, не призупиняється, незважаючи навіть на складну економічну ситуацію, яку ми зараз переживаємо. Тому я вдячний акціонеру, який вкладає кошти як у розвиток виробництва, так і у розвиток соціальної сфери».

Спочатку в їдальні планували замінити каналізаційні труби, відновити водопостачання й водовідведення. Однак пізніше виникла ідея провести повноцінну реконструкцію будівлі. Від старого закладу харчування залишилися тільки стіни. Зокрема було проведено ремонт фасаду, заміну вікон та покрівлі. Всередині будівлі все повністю перепланували.

У день відкриття закладу прийшли у їдальню виробничники. Привітний персонал обслуговував їх, пропонуючи смачні страви: борщ, котлети, салати, випічку.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.