МИХАЙЛО ПОПЛАВСЬКИЙ: “У МЕНЕ Є ЧІТКИЙ ПЛАН ВІДРОДЖЕННЯ ЧЕРКАС”

Для того, аби підняти Черкаси, потрібно 3 складові: досвід, чіткий план і взаємодія із громадою міста. В цьому переконаний кандидат у народні депутати України від Черкас Михайло Поплавський.

Poplavskiy

Михайле Михайловичу, ви успішний управлінець. Чи допоможе це у вирішенні проблем черкащан?

–За моїми плечима великий досвід: я з руїн відродив університет культури, в якому сьогодні навчається 15 000 студентів за 17 напрямами, у 13 філіях по всій країні. Нам вдалося створити тисячі робочих місць, започаткувати десятки успішних соціально-культурних проектів. Сьогодні весь цей позитивний досвід я хочу застосувати в Черкасах.

Відродження Черкас – амбітне завдання. У вас є чіткий план дій?

–Звичайно. Я більше трьох місяців вивчав і продовжую працювати над вирішенням проблем черкасців. На сьогодні у мене є чіткий план дій. Він складається з 4-х основних напрямів: наповнення місцевого бюджету; соціальний захист черкасців; створення робочих місць; підвищення якості та ефективності медичного обслуговування громадян.

Які проблеми вирішить наповнення місцевого бюджету. Як ви збираєтеся домогтися фінансування Черкас?

–Сьогодні Верховна Рада забула про інтереси черкащан і майже не фінансує соціальний розвиток міста. Якщо черкасці довірять мені бути їх представником у парламенті, я доможуся додаткового фінансування нашої громади, аби ми змогли відновити житлово-комунальну систему міста, освітлювати вулиці, ремонтувати дороги, дитячі садки, школи.

85062814

Як ви плануєте вирішувати соціальні проблеми у Черкасах?

–По-перше, я докладу максимум зусиль, щоб відмінили діючу пенсійну реформу, адже це – геноцид проти українського народу. По-друге, я буду ініціювати підвищення пенсій до 3000 гривень, в тому  числі і пенсійних доплат для черкасців за рахунок місцевого бюджету. Крім того, відстоюватиму

автоматичне оформлення субсидій для всіх, хто має на це право, аби люди не стояли в безкінечних чергах і не принижувалися перед чиновниками.

Безробіття – одна з найболючіших проблем Черкас. У вас вже є досвід створення багатьох робочих місць. Чи зможете допомогти черкасцям із працевлаштуванням?

–Для того, аби були робочі місця,  в Черкасах повинні працювати підприємства.  Також ми маємо активно зацікавлювати підприємців створювати бізнес саме в Черкасах. Таким чином, з’являться нові робочі місця і відповідно додаткові надходження до місцевого бюджету.

Чи можна вирішити медичну проблему в місті?

–Аби вирішити медичну проблему, для початку потрібно заборонити закривати існуючі поліклініки та лікарні, як, наприклад, поліклініку №2, яку планують зачинити в цілях економії. Також економлять на унікальному діалізному центрі «Фрезеніус». Проте це економія на житті та здоров’ї людей. Такої «економії» і таких «економістів» нам у місті не треба. Навпаки – нам потрібно відкривати нові медичні заклади, а також ремонтувати та оснащувати існуючі.

Яким чином можна виконати стільки завдань?

–Можна виконати тільки спільно із громадою! Долати проблеми разом – ключ до успіху. Саме громада має давати завдання своєму представнику у Верховній Раді. Саме перед громадою цей представник зобов’язаний звітувати. І саме громада повинна мати можливість достроково відзивати депутата, якщо він погано працює на її благо. Адже один у полі не воїн, а разом із черкасцями ми – сила!

2

00

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.