20142210092420

Команда нового молодіжного мера Андрія Ярошенка, на чолі з директором БДЮТ Олександром Омельченком, завітала до міського голови Віталія Войцехівського та дізналась про деякі секрети успішного управління, – пише “Золотоноша онлайн”.

На зустріч із Золотоніським очільником окрім самого Андрія були запрошені його заступник, Дмитро Кузьмінський, а також члени молодіжного уряду.

Учні мали змогу висунути свої ідеї та питання міському керівництву, але головною метою заходу було власне знайомство з мером. На думку міського голови, подібні неформальні стосунки допоможуть наладити контакт з молоддю.

20142210092431

«Ми старші, в нас більше життєвого досвіду, тому ми готові вам сприяти, ми будемо вас підтримувати та допомагати, – наголосив Войцехівський. – До тих пір, поки не вимкнеться світло в моєму кабінеті, ви в будь-який момент маєте змогу звернутись до мене за порадою».

Відповідаючи на пропозицію Дмитра Кузьмінського щодо проведення «Брейн-рингу» між командами молодіжної та міської ради, золотоніський мер відповів позитивно.

«Минулого року ми були здивовані, коли діти нас обіграли, тому, коли рахунок буде “слизький”, прошу нам піддатися», – жартома зауважив він.

20142210092435

Міський голова також запросив молодіжний уряд на наступну сесію Золотоніської міської ради, на якій розглядатимуться питання про бюджет райцентру. Молодіжні ж представники матимуть змогу висувати на обговорення свої проекти та пропозиції.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.