4 лапи за роботою3  4 лапи за роботою1

На Черкащину прибули фахівці ТОВ «Чотири лапи Україна», аби провести масову стерилізацію та вакцинацію безпритульних тварин у Золотоноші, Каневі та Катеринополі.

Як відомо, торік на Черкащині було прийнято «Програму регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Черкаській області на 2016-2020 роки», що передбачає створення у регіоні мережі стерилізаційно-карантинних пунктів і перехід до вирішення проблеми безпритульних тварин шляхом стерилізації і вакцинації проти сказу. Через півроку від початку дії Програми,  у області уже було створено три перших стерилізаційно-карантинних пункти – у Золотоноші, Каневі та Катеринополі – завдяки допомозі Фонду підтримки місцевих ініціатив при Посольстві Канади в Україні.

Сьогодні ж, завдяки міжнародній благодійної організації із захисту тварин «Чотири лапи», штаб-квартира якої знаходиться у Відні (Австрія), у  Золотоноші, Каневі та Катеринополі буде проведено масштабну стерилізацію та вакцинацію безпритульних тварин. Усіх їх також буде обліковано та поставлено бірки у вухо із ідентифікаційним номером.

Наразі фахівці ТОВ  «Чотири лапи Україна» уже стерилізують і вакцинують безпритульних тварин у Золотоноші, проводячи відлов разом з працівниками місцевого КП «Міський Водоканал». Містян влада закликає повідомляти про детальні локації перебування безпритульних тварин за телефонами 5-26-47 (КП «Міський Водоканал») та 5-30-77 (відділ благоустрою УЖКГ). Після 2 тижнів роботи у Золотоноші, «Чотири лапи»  вирушать до Канева, а тоді – і до Катеринополя, аби так само оперативно і масштабно вирішити і там проблему безпритульних тварин .

Для довідки:

FOUR PAWS («Чотири лапи») –  міжнародна благодійна організація з захисту тварин зі штаб-квартирою у Відні, Австрія, та офісами в 11 країнах на 3 континентах.

FOUR PAWS прибув в Україну для надання допомоги місцевій владі в реалізації гуманних методів контролю чисельності тваринного населення. Метод спіймав – стерилізував – відпустив є єдиним стійким рішенням проблеми безпритульних собак, рекомендований Всесвітньою організацією охорони здоров’я і Європейським парламентом. Він блокує розмноження тварин на вулицях і їх сексуальну поведінку, яка є найбільш поширеною причиною нападу безпритульних собак, а також допомагає запобігти захворювання, такі як сказ.

У 1993 році FOUR PAWS розпочали стерилізаційні та вакцинаційні проекти, і з тих пір успішно працює в таких країнах, як Австрія, Болгарія, Хорватія, Македонія, Німеччина, Греція, Угорщина, Італія, Румунія, Словаччина, Швейцарія, Сербія, Індія, Шрі-Ланка, Йорданія

4 лапи за роботою2

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.