20140310185959

Працівники Золотоніського РЕМ заявляють про неодноразові спроби агресивно налаштованих людей змінити керівництво підприємства. Про це йдеться у листі колективу до Голови правління ПАТ «Черкасиобленерго» В. Горобець, – пише “Золотоноша онлай”.

За їхніми словами, судячи з безглуздих аргументів та вимог, для їх реалізації потрібно змінити чи то функції, чи то підпорядкування РЕМ.

«Перш за все, нікому не зрозуміло, яким чином цей безлад має відношення до люстрації? Директор РЕМ – не державний службовець, його не обирали ані ми, ані ті люди, що називають себе «люстраторами», він не отримує зарплату з бюджету, не користується жодними пільгами чи привілегіями. Це, скоріше, спроба рейдерського захоплення підприємства, шантаж. Але даруйте, до чого тут люстрація?» – йдеться у листі.

Суть конфлікту пояснюється у запровадженні графіків аварійного відключення, внаслідок чого і з’явились невдоволені підприємці міста.

Проте, як наголошують працівники, ця ситуація використовується з метою тиску на принципову позицію керівника РЕМ щодо електрифікації певних об’єктів та небажанні надавати послуги за заниженими розцінками, або ж взагалі безкоштовно.

«Якщо при першій спробі «люстрації» підприємці намагались вирішити питання виключення їх з графіку, то надалі місцеві бізнесмени і влада швидко збагнули, що зараз їх час, і вирішили скористатися ситуацією та замінити директора РЕМ», – зазначається у зверненні.

Працівники наголошують, що введення аварійних графіків жодним чином не залежить від керівництва РЕМ.

«За роки керівництва Івана Собка регулярно проводяться якісні ремонти та модернізація обладнання, підприємства стабільно та безперебійно забезпечувало енергопостачання споживачів, оперативно вирішувало всі проблеми, ніколи до цього подібних скарг не надходило. В чому вина Івана Васильовича, що бізнесмени хочуть дешевше, або даром, а він діє згідно вимог ПАТ «Черкасиобленерго»?» – ставить питання колектив.

Місцеві «енергетики» просять обласне керівництво дослухатись до їхньої думки та об’єктивно розібратися в ситуації, при цьому даючи доволі жорстку оцінку іншій стороні конфлікту.

«Вважаємо неприпустимими та ганебним, як для нас особисто, так і для компанії в цілому, якщо місцеві «торгаші» будуть вирішувати, кому в нас бути директором, а кому ні», – резюмується у листі.

Керівницто Обленерго просять вжити заходів щодо недопущення в подальшому захоплень філії та втручання в роботу РЕМ.

Нагадаємо, 3 жовтня до офісу керівника місцевого РЕМу Івана Собка прийшли обурені підприємці та громадські активісти. Прихопивши з собою сміттєвий бак, вони скаржились на безконтрольні відключення електроенергії та шантаж з боку посадовця.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.