_dsc0733(1)
Фото Дмитро Плахотнюк

Питання опалювального сезону в Черкасах на разі актуальне. Що стосується котелень, то місто до опалювального сезону готове.

У понеділок 20 жовтня розпочали опалювалювальний сезон у закладах освіти і в лікарнях. До сьогоднішнього ранку існувала проблема на Луначарці і в Дахнівці з подачею тепла в дитсадки. Через те, що там лише газові котельні, «Теплокомуненерго» не може подати тепло. Ці газові котельні були ще 2 місяці тому опломбовані представниками «Черкасигазу», мотивуючи відсутністю лімітів, які встановлені «Нафтогазом». Сьогодні зранку мали розпломбувати котельні, тож  «Теплокомуненерго» подасть тепло у всі навчальні заклади на Луначарці і в Дахнівці, – розповів Сергій Одарич.

Особливий акцент найближчі кілька тижнів буде робитися на тих будинках, де в позаминулому році були встановлені індивідуальні теплові пункти. Нарахування плати за користування теплом  буде відбуватися виключно за лічильниками за спожите тепло, ніяких квадратних метрів. Минулого опалювального сезону були нарікання на якість теплопостачання, тому утворена спеціальна група в рамках «Теплокомуненерго», яка буде оперативно реагувати на будь-які звернення, якщо в якихось помешканнях буде невідповідний температурний режим, – наголосив міський голова.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.