45bba33078242ace49f5974e16130f4cНедосяжне благо. Мешканці будинку по Гоголя, 390 вже більше місяця без гарячої води. Хоч і платять за неї справно. Тепловики все пояснюють поривом труби. А ремонтувати не беруться. Мовляв, то клопіт мешканців, – розповідає ВІККА.

Яна, мешканка будинку по Гоголя, 390: “Це холодна. Гарячої, як ви бачите, немає”.
Хоч плати, хоч не плати. Мешканка будинку по Гоголя, 390 Яна вже більше місяця без гарячої води. Аби доглядати за своїм немовлям кожен день вона гріє із десяток каструль води. І скільки це ще триватиме – навіть не уявляє.

Яна, мешканка будинку по Гоголя, 390: “Як бачите, каструля велика, нагріваємо воду. Таким чином. Дуже важко, ви самі розумієте, як це. Маленька дитинка. Ще грудна. Декілька разів на день приходиться. Нікому не побажаємо такого”.
Тепловики кажуть: гарячої води у будинку немає через порив труби. Та цієї мережі немає на балансі в жодного з теплових підприємств міста. Тому мешканці мають ремонтувати її власним коштом. Люди обурені, бо саме таку відповідь отримують звідусіль, куди тільки не зверталися.

Ганна Федорчук, голова будинку по Гоголя, 390: “З 15 вересня “Теплокомуненерго” відключило нам гарячу воду. І пропонує на баланс взяти труби, які проходять за будинком. Я вісім років працюю в цьому будинку головою. Вісім років приїздить аварійна служба, викачує з колодців воду. І ніхто труби не відремонтував”.
У пошуках правди мешканці будинку вже місяць оббивають пороги всіх можливих інстанцій.

Володимир Зачьосов, головний інженер теплокомуненерго: “Ми можемо вам сказати тільки те, що ми вам офіційно відповідали. Ця мережа не наша. У нас її немає на балансі. Я думаю, что надо обращатся в ТЕЦ. Так як вони збирають гроші за послуги. Вони збирають, їм платять люди”.

Любов Сіра, начальник абонентного відділу ТЕЦ: “Коли у нас буде гаряча вода? – Я вам не можу цього сказати. – Скажіть тоді куди нам треба звертатись, щоб нам дали відповідь на ці питання? – Це вам треба обращатся в нашу адміністрацію”.
За гарячу воду, говорять люди, сплачують справно. Навіть за той період, коли її не мали. Якщо ж найближчим часом не отримають назад це благо, то, обіцяють, воювати з тепловиками продовжать у суді.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.