
Учасники команди Черкас відрізнялися в першому прямому ефірі від своїх суперників не лише згуртованістю, але і синім кольором шкіри. Вони були найгучнішими і найактивнішими: підтримували всіх виступаючих оплесками, а себе налаштовували на вдалий номер кричалками та взаємним розфарбовуванням.
У натовпі однакових “аватарів”, звичайно ж, виділявся їх ватажок – хореограф команди Максимус. Він встигав одночасно стежити за кожним своїм підопічним, посміхатися на камеру і відповідати на запитання офіційного сайту проекту “МАЙДАН’S” (телеканал “Інтер”).

– Максе, твоїй команді довелося репетирувати під дощем. Учасники були готові до таких умов?
– Ні, у таких умовах нам ще не доводилося працювати. Ми вперше на «МАЙDАН’S-і», тому все, що відбувається – для нас своєрідний дебют. Втім, завдання ускладнилося, коли ми перетворилися на синіх людей. До початку ефіру вся команда ходила в дощовиках, і якщо б погода зіпсувалася під час нашого виступу, то ми б зробили з усіх глядачів героїв “Аватара”.

– Чи були такі, хто не хотів обливатися фарбою з ніг до голови?
– Звичайно, були, але моє завдання – зацікавити їх, довести, що це круто бути синіми, відмінними від інших. Це було небезпечно, тому що фарба могла потекти у будь-який момент. Але, безумовно, ми раді, що наш ризик виявився виправданим.

– Додому їхали синіми?
– Після виступу наші танцівники навіть не хотіли змивати грим, та й умови для цього були, м’яко кажучи, не найкращі.

– Судячи з репетицій, ти такий суворий керівник! До сліз хоч раз довів когось?
– Ні, такого поки що не траплялося. Я строгий, але не жорстокий. У нас плакали тільки ті, хто захворіли і не змогли вийти танцювати з нами.

– А як ти реагуєш на прояви симпатії від підопічних? У тебе в команді багато дівчаток, які кидають на тебе погляди.
– Мені ніколи помічати флірт або щось схоже. Улюбленцями можуть стати тільки тямущі. Я обожнюю активних людей, які кричать, танцюють, заряджають інших.
– Таких багато в твоїй команді?
– Є енергійні танцівники, але мені хочеться, щоб весь колектив був такий. Перший виступ нам багато приніс, мої танцюристи зрозуміли, що таке «МАЙDАН’S», і як потрібно тут поводитися. Я хочу, щоб всі ми отримували задоволення від того, що просто разом танцюємо.

Як стверджують учасники команди Черкас в одній із соціальних мереж, своїм виступом вони дуже задоволені. Правда, трохи засмучені тим, що фарба не до кінця відмивається навіть після численних водних процедур, і синюватий відтінок шкіри заважає їм вийти на вулицю. У свою чергу, ми хочемо сказати: любі наші “майдансери”, ви ж тепер герої Черкас! Пишайтеся синім відтінком шкіри, доки не відмиється 🙂



Будьте чемні