hromadski-aktyvisty-ta-svyaschennyk-u-tsentri

Громадська ініціатива «Нові Люди» допомогла врятувати життя черкащанам, що присвятили себе  допомозі  іншим.

 

– Близько місяця тому  ми дізналися про нещастя у родині черкаського священика Костянтина Ніколаєва, у якого лікарі виявили пухлину головного мозку, – розповідає активіст «Нових Людей» Максим Кохась. –   Батько п’яти дітей хворів уже понад рік, переживаючи постійний головний біль,  часткову втрату зору, і без знеболювальних  у нього уже не обходилося жодного дня. Ми допомогли зібрати 15 тисяч доларів – і днями у столичній клініці чоловіку уже зробили одну із двох,  необхідних йому, операцій.

«Новим людям» також вдалося, у практично рекордний строк, допомогти із коштами на операцію і волонтерці Валентині Прилуцькій, що свого часу «підіймала» обласне товариство «Просвіта», допомагала дітям-сиротам, а нині  – опікується і нашими військовими у зоні АТО. Після важкої травми хребта Валентина Кирилівна, щодня тамуючи сильний біль, продовжувала працювати на благо інших.

– Для нас завжди головним критерієм була допомога тим, хто допомагає іншим, – зазначив засновник черкаської громадської ініціативи «Нові люди» та однієї з найбільших ІТ-компаній «eKreative» Віктор Євпак. – Ми – не благодійний фонд, але ми можемо підіймати хвилю громадської активності – і цим не лише допомагати тим, хто цього потребує, але й ставати каталізатором  змін у   суспільстві, перетворенні його на суспільство  активних і небайдужих людей.

 

На фото: активіст громадської ініціативи «Нові люди» Максим Кохась, священик Костянтин Ніколаєв та громадський активіст Ян Збаразький

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.