Фото Маріанни Немченко
Фото Маріанни Немченко

Три роки будувалась за рахунок коштів обласного бюджету муфельна піч, призначена для спалювання біологічних відходів. Ініциатором будівництва була Черкаська міська рада, витрачено 1млн. 800 тисяч гривень.

Ще в травні виданий сертифікат якості для експлуатації печі, проте бюрократична тяганина не дає можливості ввести піч в експлуатацію і собаки продовжують розривати післяопераційні відходи на території міста. Завтра на сесії міської ради буде розглядатись питання прийняття муфельнохї печі на баланс міської комунальної власності, – зазначає Любов Майборода та звертається із проханням провести нараду за участю представників департаменту охорони здоров`я, житлово-комунального господарства міської ради, департаменту капітального будівництва ОДА та моєю участю для вирішення питання по суті.

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олександре Романовичу!

 27 травня 2014 року Департамент капітального будівництва ОДА отримав сертифікат державної архітектурно-будівельної інспекції України  серія IV,  № 165141480406  про закінчення будівництва  та  готовність до експлуатації об`єкту «Муфельна піч для утилізації біологічних відходів».

Будівництво об`єкту  проводилось за рахунок коштів природоохоронного фонду обласного бюджету, відповідно до неодноразових звернень Черкаської міської ради та моїх  депутатських звернень з приводу проблеми утилізації біологічних відходів в медичних закладах міста. Спалювання біологічних відходів методом кремації є ефективним та  законодавчо дозволеним методом утилізації біологічних відходів,  муфельні печі працюють в усіх обласних центрах України.

Черкаська міська рада в 2011 році виділила земельну ділянку для розташування муфельної печі на території  КП «Екологія».  На даний момент не вирішено питання передачі об`єкту на баланс  міської  комунальної власності.

Прошу провести нараду за участю представників департаменту охорони здоров`я,   житлово-комунального господарства міської ради, департаменту капітального будівництва ОДА та моєю участю для вирішення питання по суті.

З повагою

Л. В. Майборода

 

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.