Скалічений лелека, якому ніде було перебути зиму, відтепер оселиться удома у  народного депутата України Антона Яценка. Птаха з відрубаною лапою і обривком мотузки на іншій, знайшла і почала виходжувати бабуся Зіна із Майданецького на Тальнівщині – проте залишити птаха на зиму вона не мала можливості.   Дізнавшись про таку проблему, відомий своїми зоозахисними ініціативами, народний депутат вирішив забрати птаха жити до себе назовсім. 14 жовтня до  громадської приймальні Антона Яценка в Умані птаха особисто доставив заступник голови Тальнівської РДА Володимир Гречка – один із головних ініціаторів гуманізації ставлення до безпритульних тварин у Тальному. 

Коли бабуся Зіна побачила нещасного птаха, було очевидно, що з нього добряче познущалися. Лелека стояв з опущеними крилами, на  нозі, з якої звисала мотузка, а замість другої був лише обрубок. «Птаха зовсім ручна, але нещасна, – розповіла жінка. – Крила опустила й нікуди не йде. Я подивилася на всі боки – нікого на стежці немає, з ким би можна було посовітуватися. Взяла його на оберемок і понесла додому.. Хотіла б, щоби його забрали якісь благодійники. Боюся, що зимою він замерзне, бо теплого сараю в мене немає».

Народний депутат Антон Яценко, до якого звернулися за допомогою у пошуках орнітологічного центру, куди птаха могли би забрати на зиму, одразу виявив готовність забрати лелеку до себе. За словами голови Благодійного фонду «Серце друга» (Умань) Яніни Тиховської, нардеп регулярно забирає додому чи прилаштовує у добрі руки когось із уманських тваринок-безхатьків, якими опікується фонд – лише цьогоріч біля десяти.

Допомогти транспортувати лелеку до Умані, до громадської приймальні Антона Яценка,  одразу зголосився заступник голови Тальнівської РДА Володимир Гречка – один з ініціаторів впровадження у Тальному Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами. 14 жовтня він особисто доставив лелеку до Умані, звідки птаха транспортували спершу  до столичної ветеринарної клініки, а звідти – додому до Антона Яценка.

(фото Антона Яценка)

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.