20 червня, п’ятниця
О 20:00 у Черкаському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка – проект OPERA NOVA. Телефони для довідок: каса – 36-07-21, адміністратор 36-07-18.
Проект OPERA NOVA об’єднав талановитих музикантів з усіх куточків України. Любов до опери і бажання зробити її більш доступною і цікавою для молоді, прищепити свій інтерес до безсмертного музичного жанру, сподвигла музикантів на створення цього проекту. Чи не кожен день є можливість почути в живому виконанні такі хіти кіномузики, як “Зоряні війни”, “Пірати Карибського моря”, “Гладіатор”. Диригент Тиран Нікогосян (Харків), тенор Олександр Бондарчук (Грац, Австрія) і симфонічний оркестр дарують Вам цю можливість.
В жизни каждого человека есть мгновения, которые хочется запомнить навсегда. Лица любимых людей, свадьба, рождение малыша, утренник в детском саду, школьный выпускной бал, юбилей. Обращайтесь к профессионалам, влюблённым в своё дело! Свадебный фотограф киев недорого остановит для вас мгновенье и подарит вам только классные воспоминания. Ваше хорошее настроение – лучшая награда и наша репутация!!!
21 червня, субота
Цьогорічне Купальське дійство у селі Легедзино, яке відбудеться 21 червня рівно на день літнього сонцестояння, буде справжнім святом без сцени та режисури. Учасники дійства не тільки зможуть брати участь в танцях, забавах та співах, а й шукатимуть квітку папороті, як це робили наші пращури, інформує “Вечірня Умань”.
21 червня в селі Легедзиному відбудеться святкування Купайла, відроджене з ініціативи громади села чотири роки тому.
Село Легедзине, що за 230 км від Києва, одне з багатьох, на перший погляд, звичайних сіл України. Особливу увагу до нього привернули кілька потужних подій, що відбулися тут протягом останнього десятиліття і викликали інтерес без перебільшення всієї України.
Щорічні Толоки з будівництва-реконструкції трипільських хат, зйомки громадського кіна «Чорний козак», встановлення пам’ятника повстанцям та купальське дійство, що відбувається щороку на унікальній території в органічній атмосфері села.
Земля давніх та найбільших поселень трипільської цивілізації (а саме тут розташоване найбільше відоме на сьогодні трипільське поселення та функціонує державний заповідник “Трипільська культура”) змушує людей повертатися знову до Легедзиного.
Гарні люди та потужна енергетика наповнює і не залишає нікого байдужим.
Програма Свята:
1. Територія перед Музеєм трипільської культури:
12:00 — Початок свята: школа танців, показ виробів народних майстрів, екскурсії до Музею трипільської культури, майстер-класи.
14:00 — Відкриття художньої виставки: «Козак і дівчина в народній картині»: колекція картин Національного центру народної культури “Музей Івана Гончара”.
15:00 — Громадська творчість: Школа традиційного народного танцю – керівник Ілля Фетисов (протягом всього часу з 12.00 до 17.30), плетіння вінків, виготовлення витинанок, пташок, янголів, мотанок, прикрашання купайлиць, виготовленя великих скульптур з соломи та сіна (потім вони залишаться біля музею разом з кількома купайлицями як пам’ять про свято), лекція Ірини Ігнатенко «Таємниці жіночого тіла» (у музеї).
17:30 — Вшанування Героїв: коротке слово, хвилина мовчання, покладання землі з вул. Небесної Сотні до пам’ятника повстанцям.
18:00 — Театралізоване дійство-вистава (продовження «картинної» теми «Козак і дівчина»): показ повстанських строїв різних часів та традиційних жіночих головних уборів, вінків.
19:00 — «Купальська хода» від музею до купальського місця (з купайлицями, музикою та піснями).
2.Купальське місце
19.30 — Підготовка до купальського дійства: прикрашання Купайла вінками й стрічками, танці, ігри, козацькі забави (плетіння вінків, співи, розваги).
21.00 — Запалювання вогнища і смолоскипів: «Вогонь і вода» (купальське дійство-реконструкція свята Купайла): пускання на воду вінків; обряд напування Купайла та запліднення води.
22.00 — Купальські ігрища.
3. Амфітеатр (або територія біля музею)
23.00 – 04.00 — Легедзинський кінопоказ
Також під час усього свята запрошуємо фотографів попрацювати «у своє задоволення», а після проведення Купайла в Легедзиному плануємо відібрати кілька десятків фото для створення альбому.
Свято розпочнеться на території заповідника «Трипільська культура» та продовжиться на Купалькому пагорбі
ДОВІДКА:
Традиція святкування Купайла (свято Сонця) 7-го липня є досить пізньою і пов’язана з бажанням церкви позбутися атрибутів дохристиянських вірувань (хороводи, перестрибування вогню, звертання до Сонця). Повернення до Купайла в період сонцестояння є лише поверненням до давньої традиції і не є відновленням язичницького культу.
Об 11:00 у Черкаському академічному театрі ляльок – вистава для дітей “Пригоди у чарівному лісі”. Вартість квитків – 15 грн. Подробиці – тут.
Об 11:00 – перегони у Черкаському аеропорту. В’їзд – 50 грн. Подробиці – тут.
ТРЦ «Любава» запрошує малюків та дорослих поринути у світ казкових героїв 21 та 22 червня.
21 червня в суботу, з 12:00 до 14:00 години, на 1-му поверсі біля фонтану на дітей чекає захоплива вікторина на знання казкових героїв. Також, ми приготували для всіх олівці, фарби, фломастери та безліч розмальовок– можна розфарбовувати гуртом, а можна взяти додому, щоб ще більше часу провести з улюбленими персонажами.
Але якщо розфарбовувати – то чому тільки на папері?
З 12:00 до 14:00 для всіх бажаючих безкоштовно працює аквагример! Можна перевтілитися у свого улюбленого героя: стати справжнім котом, людиною-павуком, або прикрасити себе метеликами, наче фея!
З 14:00 запрошуємо усіх переглянути виставу лялькового театру.
З 17:00 для більш дорослої аудиторії вечір живої музики, виступ популярної черкаської скрипальки Юлії Бунь-Волкотруб.
В неділю, 22 червня, з 12:00 до 14:00 продовжує працювати безкоштовний аквагрим для малюків, а з 17:00 пропонуємо вам насолодитися чарівними звуками роялю.
О 17:00 у Черкаському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка – вистава за румунською п’єсою Іона Сапдару “Натюрморт із товстим небожем” – трагікомедії про красу, чудовиськ і любов. Ціна квитків на вечірні вистави від 20 грн. до 30 грн. Телефони для довідок: каса – 36-07-21, адміністратор 36-07-18.

О 19:00 – гітарний джем у НеКафе.
Всі хто гарно вміє грати на гітарі мають змогу “помірятись” силою в НеКафе.
Інструкція:
1) Береш гітару
2) Гарний настрій
3) Талант
4) І подружку або друга (краще подружку)
5) І бігом в НеКафе!
Питання або квещнз за телефоном
(093)144-14-83.
22 червня, неділя
22 червня 4:00 ранку молодь, жителі та ветерани ВВВ міста Черкаси зберуться на площі перед Пагорбом Слави і запалять 1400 свічок в знак пам’яті про кожен день Великої Вітчизняної Війни та загиблих на фронтах війни. Покоління молодих, покоління тих, хто пережив цю війну, розкаже, що насправді для них означає ця “війна”. Мають дати обіцянку пам’ятати про війну і докладати всі зусилля, щоб не допустити на нашій рідній землі подібної трагедії. Запаленими свічками складуть слова: “Пам’ятати заради миру”.
Кількість учасників: від 200 до 1400.
Необхідно закликати якнайбільшу кількість мешканців Черкас до цієї події. Об’єднати два покоління: покоління тих, хто хто знає про війну з книжок та фільмів та тих, хто пройшов війну чи пам’ятає її страшний подих…
Об 11:00 у Черкаському академічному театрі ляльок – вистава для дітей “Пригоди у чарівному лісі”. Вартість квитків – 15 грн. Подробиці – тут.
О 12:00 у Черкаському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка – вистава для дітей “Кіт у чоботях”. Ціна квитків на дитячі вистави – 20 грн. Телефони для довідок: каса – 36-07-21, адміністратор 36-07-18.
У ТРЦ “Любава”, в неділю, 22 червня, з 12:00 до 14:00 продовжує працювати безкоштовний аквагрим для малюків, а з 17:00 пропонуємо вам насолодитися чарівними зкувами роялю.
О 20:00 – акустичний концерт “Ефекту метелика” у НеКафе.
О 20:00 хобі-група ТСК “Лілея” запрошує всіх бажаючих на заняття бальними танцями для новачків. Без вікових обмежень. Заняття у палаці культури “Дружба народів”, 2-й поверх, паркет. Заняття триває годину – з 20:00 до 21:00. Телефони для довідок: 063 476 64 88, 067 768 71 04, 72 13 92
Будьте чемні