26 – 27 травня 2018 феєричний Всеукраїнський фестиваль VIRA FEST запросив українців святкувати Трійцю до Чигирина. Третій рік поспіль перша козацька столиця об’єднує прихильників української культури – традицій, музики, літератури, мистецтва та аутентичної кухні.

Славна чигиринська земля на два дні стала джерелом духовного збагачення, наповнення спраглих сердець і душ найкращими українськими цінностями. Символічно, перший день Фестивалю розпочався з Троїцької ходи та встановлення рекорду Україні з наймасовішого запуску повітряних голубів. Двісті білосніжних символів миру та святого духу здійнялися у височінь, уособлюючи чистоту, добро, свободу і віру.

Програма фестивалю дивувала розмаїттям заходів та подій: це і Всеукраїнський конкурс духовної пісні, і автоквест «Скарби гетьмана», і велопробіг, і театральні вистави, і шалені забіги косплею, і цікаві майстер-класи, гутірки та майстерні, і мобільна виставка цікавої науки, і драйвові виступи відомих українських виконавців.

До того ж, за започаткованою минулоріч традицією, в межах фестивалю відбулося видовищне дійство грації, краси і таланту «Красуня VIRA FEST», під час якого визначили найвродливішу черкащанку 2018 року. Конкурс краси проходив за підтримки вітчизняного лідера з виробництва високоякісних засобів захисту рослин Групи Компаній «UKRAVIT».

– Українська земля завжди славилась родючими ґрунтами, пишною рослинністю, багатством надр і, звичайно, красивими жінками. В усі часи вони були духовно багатими, освіченими, сильними, мудрими і надзвичайно талановитими. Сьогодні, підтримуючи українок у прагненні бути кращими, ми допомагаємо їм розвиватися. А це розкриває потенціал України і дає нам можливість рухатися далі. Пліч-о-пліч ми побудуємо країну, якою пишатимуться наші нащадки», – вважає власник ГК «UKRAVIT» Віталій Ільченко.

13 самобутніх, вродливих, талановитих, кмітливих черкащанок, віком від 16 до 25 років, увійшли до фіналу і претендували на головний титул «Красуня VIRA FEST-2018». Під час конкурсу, своєрідного нового погляду на українську вроду, чарівні україночки дефілювали подіумом в етнічному вбранні від Творчої майстерні Теліженко та віночках від стиліста, дизайнера-модельєра Яни Козловської, представляли вечірні сукні від українського дизайнера та модельєра Олега Садницького і, звичайно ж, демонстрували свої унікальні таланти.

Цьогоріч титул «Красуня VIRA FEST-2018», відповідно до рішення авторитетного неупередженого журі, виборола чарівна Мар’яна Левченко з Черкас, для якої номер 13 став щасливим. Першою віце-міс стала Катерина Бондаренко під номером 2, другою віце-міс – Світлана Землянікова під номером шість. Крім цього, особливу відзнаку від компанії «Saturn» отримала Вікторія Хоменко (номер 11), а Катерина Бондаренко (номер 2) виявилася фавориткою «Медіна+». Представник ГК «UKRAVIT»  – генерального партнера конкурсу краси, завдяки якому, власне, і відбулося це феєричне дійство, заступник директора з маркетингу Андрій Лапа привітав фіналісток та виконав почесну місію – увінчав першу красуню розкішним вінком в українському стилі та одягнув на дівчину стрічку переможниці.

– Нашій компанії близька ідея цього конкурсу, адже він – про наші українські традиції. Разом з тим йдеться про сучасний формат, що також імпонує нам, як новаторам у власній галузі. Впевнені, що цей яскравий захід доведе багатьом: ми маємо безліч причин, щоб бути гордими від того, що ми – українці, – відзначає власник Групи компаній «UKRAVIT» Віталій Ільченко.

Організатори та партнери фестивалю VIRA FEST переконані, що по-справжньому щасливих людей об’єднує віра – віра у власний талант, у свій особливий шлях, у власну місію.

Я впевнена, що наша Віра перетворить Чигиринську землю у Храм під відкритим небом, у християнську столицю добра, любові, взаєморозуміння і віри, – наголошує засновниця та ідейна натхненниця фестивалю, президент ГО «Ділові Українські Жінки» та голова ГР «За процвітання Черкащини» Наталія Колодницька.

 

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.