Автор статті

Вчасно Служба новин

редактор стрічки новин

Один Коментар

 1. Черкасиелектротранс
  Черкасиелектротранс at | | Reply

  10.12.2014 року в м. Черкаси відбулося традиційне народне віче.
  Окремими громадськими діячами і представниками від автоперевізників пропонувалося підвищення тарифів на проїзд та відміна пільгових перевезень.
  Отримавши інформацію про наміри чергового підвищення тарифу на проїзд у міських тролейбусах, автобусах, хочу виразити своє розуміння.
  Очевидно, що наразі окремі громадські діячі, частина автоперевізників в своїй роботі керуються тільки фактором отримання доходів (тобто від людей): концентрація маршрутних автобусів у центральній частині міста; часті підвищення вартості проїзду; відстої на проміжних зупинках маршруту (з пасажирами); перевищення швидкості руху в небезпечних умовах; відсутність інформаційного забезпечення на постійних зупинках; дублювання маршрутів міськелектротранспорту та інше.
  Керування та координування роботи пасажирського транспорту в місті відсутнє.
  Відсутнє також і перспективне планування розвитку пасажирських перевезень, а також руху іншого транспорту (вантажного, легкового та ін.).
  Має бути зрозумілим, що міський транспорт не є самоціллю – він сприяє досягненню більш високих цілей, таких як якість життя і добробут мешканців (тобто для людей).
  Бажаючи бачити наше місто в майбутньому з ознаками європейського рівня, стає нагально-необхідним розробка плану перспективної сталої міської мобільності, який би передбачав і забезпечив:
  – комфорт проживання у м. Черкаси;
  – вищий рівень життя людей;
  – заощадження коштів міської громади;
  – покращення здоров’я населення та довкілля;
  – безпечну мобільність та зручний доступ;
  – ефективне використання обмежених ресурсів;
  – формування нової культури мобільності та інше.

  На даний час уже існують приклади успішних заходів у містах Європи та України.
  Рішенням Черкаської міської ради від 29.09.2011 року №3-165 затверджена концепція розвитку інфраструктури громадського транспорту м. Черкаси на 2011-2015 роки, яка являється першим кроком до сталої міської мобільності.
  Сподіваюсь, що Виконавчий комітет міської ради на виконання рішення Черкаської міської ради в цілях впровадження концепції розвитку інфраструктури громадського транспорту м. Черкаси на 2011-2015 роки залучить експертів, зацікавлені сторони, використовуючи прозорий підхід за участю багатьох сторін.

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.