Цьогоріч у Черкасах отримали атестати 1760 випускників, 238 із яких – випускники Черкаського державного бізнес-коледжу, які разом з документами про здобуття повної загальної середньої освіти отримали і дипломи, що одразу відкриває їм шлях у доросле життя.

За словами директора Черкаського державного бізнес-коледжу Олега Кукліна, серед цьогорічних випускників – перші учасники європейської програми Еразмус + за напрямом академічної мобільності. Коледж бере участь у програмі з 2017 року. Це відкрило можливості аж до 2020 року відправляти студентів та викладачів для навчання (та викладання, відповідно) до ризького університету ISMA (Латвія) коштом грантів Євросоюзу. Крім того, через представництво ISMA University у Болгарії, коледж вийшов на прямих партнерів для проходження оплачуваної літньої практики черкаськими студентами, що днями якраз відправилися до Болгарії – удосконалювати досвід європейського підприємництва.

Еразмус+ – це програма Європейського Союзу на період 2014-2020 рр., що підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту. Головна ціль програми – активізувати євроінтеграційний дискурс, залучати вищі навчальні заклади до дослідження євроінтеграційних процесів та поширювати ідеї Об’єднаної Європи. Україна є країною-партнером (PARTNER-COUNTRY) програми ЕРАЗМУС+ і має можливість брати участь у конкурсах, відкритих для всіх країн-партнерів у рамках Міжнародного виміру програми.

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.