
Не секрет, що протягом тривалого часу у Черкасах не встановлена прибережна захисна смуга річки Дніпро, яка, по суті, виконує важливу природоохоронну функцію, пов’язану із захистом головної водної артерії міста від її забруднення результатами життєдіяльності городян.
Через відсутність прибережної захисної смуги в місті ласі до наживи чиновники міської влади та підприємці «спільними зусиллями» освоюють береги Кременчуцького водосховища.
Однією із формальних умов, чому органи державного управління та контролю надавали дозволи на землевідведення в межах прибережної захисної смуги річки Дніпро, було те, що вона не визначена на місцевості.
Виникає питання: чому більше ніж за 10 років «освоєння» берегів річки Дніпро міською владою не вирішено питання щодо визначення прибережної захисної смуги? Кошти на вказані цілі у міської влади є: щорічно на рахунок спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища надходить близько 10 мільйонів гривень.
Лише у 2013 році міська влада уклала договір із Київською проектною організацією, філія якої чомусь зареєстрована у м. Кам’янка, яка і здійснює визначення прибережної захисної смуги р. Дніпро на місцевості.
Указана фірма так проектує прибережну захисну смугу Дніпра у місті, що замість нормативно встановлених Земельним кодексом 100 метрів, передбачає 10–15 метрів. Така ситуація призведе до того, що громадяни, які мають більші статки, скуплять землі вздовж річки, побудують там маєтки та комплекси. Як наслідок – городяни міста уже не матимуть вільного доступу до Дніпра.
Неформально прибережна захисна смуга уже розділена між можновладцями. Вони чекають завершення робіт із її зазначення на місцевості.
Таким чином, у черговий раз чинна влада за бюджетні кошти намагається зробити свою неблагородну справу, заявляючи всім, що діє в межах чинного законодавства та на благо городян. Однак, на чиє благо насправді ці дії?
Грицько СПРАВЕДЛИВИЙ
Прикольно обдурич придумал(10-15м)