фото

Туристична мекка Черкащини увійшла до трійки районів, у яких буде відкрито стерилізаційно-карантинні пункти  для безпритульних тварин за підтримки Фонду підтримки місцевих ініціатив при Посольстві Канади в Україні.

 

Створення таких пунктів заплановане впровадженням Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Черкаській області на 2016-2020 роки. Відкриття трьох пілотів профінансоване Фондом підтримки місцевих ініціатив при Посольстві Канади в Україні у рамках грантового проекту, виконавцем якого є Черкаський обласний благодійний фонд «Еко-Центр» (співвиконавець обласної Програми). На сьогодні місцеві аналоги програми прийнято у Черкасах, Каневі, Золотоноші, Умані, Тальному, Катеринополі.

Днями Катеринопіль, що стане першим селищем України, де проблема   регулювання чисельності безпритульних  тварин буде вирішуватись гуманним методом, уже прийняв обладнання для відкриття стерилізаційно-карантинного пункту. Третій пілотний пункт за підтримки Фонду підтримки місцевих ініціатив при Посольстві Канади в Україні днями буде урочисто відкрито у Золотоноші.

 

IMG_0312 image IMG_0302

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.