Автор статті

Вчасно Служба новин

редактор стрічки новин

Один Коментар

  1. олена
    олена at | | Reply

    Прес-служба заявляє одне, а сам Приватбанк юридично вже робить протилежне і протизаконне-не віддає (вже заморозив) довгостроковий 6-и років депозит, строк дії якого закінчився 23.01.2015р. Це свідчить, як каже Гонтарєва, про утиски ” можливостей вкладників вільно розпоряджатися своїми заощадженнями».
    Джерело: https://v4asno.com/kabinet-ministriv-ukrajini-ta-nbu-vidxilili-zakonoproekt-pro-obmezhennya-znyattya-vkladiv-u-bankax/#respond Вчасно (Черкаси) © v4asno.com
    Депозит був відкритий у 2009р. у Ялті, АРК. У звязку з окупацією я із сином переїхали до м. Івано-Франківськ, де отримали довідку переселенців. Ігноруючи постанову №810 НБУ, Приватбанк не визнає мене резидентом України і ігнорує вирішення конфлікта. Ось я і думаю: чи це діскрімінація за територіальним принципом відносно мене, чи це глобальна навмисна провокація, щоб дестабілізувати порядок у країні, поширити невдоволення обманутих вкладників, вивести їх на пікети під НБУ, як це зробили “валютні кредитори”, тим самим посіяти недовіру до банківської системи?

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.