Відкритий у Черкасах, «Інститут здоров’я рослин» співпрацюватиме Черкаським державним національним університетом імені Богдана Хмельницького у практичній підготовці біологів, хіміків та агробіологів.

11 вересня делегація науковців Навчально-наукового інституту природничих наук ЧНУ відвідала «Інститут здоров’я рослин», який цьогоріч  було відкрито під егідою групи компаній UKRAVIT.

– Ми намагаємось змінити ставлення до нашої землі, яке сьогодні є суто споживацьким, на турботливе, бережливе, екологічне –  на це і спрямовано  і наше виробництво засобів захисту рослин, і діяльність  нашого Інституту, – наголосив під час зустрічі з колективом університету Володимир Ільченко, директор ТОВ «Фабрика агрохімікатів» (ГК UKRAVIT). Як відомо, сьогодні ми акцентуємо увагу на виробництві безпечних та екологічних засобів захисту рослин та мінеральних добрив. Наш Інститут проводить комплексні дослідження ґрунту, рослинного і насіннєвого матеріалу, води – і на їх основі надає рекомендації з раціонального та оптимального використання цих ресурсів. Ми дотримуємося тієї філософії, що землю треба любити і берегти, а не виснажувати нераціональним її використанням.

Володимир Ільченко розповів, що сьогодні Інститут переймає кращі практики світового досвіду – як, наприклад, у міжнародному проекті із вивчення мінерального живлення рослин, що відбувається із застосуванням дронів та найдчутливої гіперспектральної камери. У перспективі – зазначив Володимир Ільченко – Інститут планує значно розширити як спектр досліджень, так і запровадити радикально нові напрямки діяльності своїх лабораторій.

– Ми плануємо з «Інститутом здоров’я рослин» комплексну тісну співпрацю, – констатував Максим Гаврилюк, Директор Навчально-наукового інституту природничих наук ЧНУ імені Богдана Хмельницького. – Це унікальна можливість  для наших студентів – і у перспективі проходження практики, і у проведенні наукових досліджень, і у виконанні спільних проектів.

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.