Фото - "Прочерк"
Фото – “Прочерк”

Голова Черкаської обласної організації політичної партії “УДАР Віталія Кличка”, народний депутат Віталій Іляшенко вважає, що очільник обласної “Батьківщини” Анатолій Бондаренконе з того розпочав свою політичну діяльність після довготривалої відпустки, пропонуючи на посаду секретаря Черкаської міськради Олександра Радуцького.

Про це Іляшенко заявив у Facebook.

“Романович вже не один раз пробував стати секретарем міськради, але всі його спроби та потуги потерпіли фіаско. Навіщо ж знову це повторювати?

“Значно більше користі буде, якщо Бондаренко разом з Радуцьким поїдуть на Донбас та стануть там комендантами звільнених від сепаратистів міст, – вважає нардеп. – Якщо вони справжні патріоти, то прислухаються до моєї пропозиції”.

Натомість Радуцький порадив Іляшенку визначитись із тим, кого він підтримує або не підтримує, щоб потім під час перевиборів не пошкодувати.

“Остання Ваша реплiка перед сесiєю мiської ради про те, що Ви готовi з Одаричем попрацювати, для мена є незрозумiлою. Ви для себе приймiть рiшення хто вiн: або корупцiонер та злодiй, про що були Вашi виступи, або Ви полiтик, який не має своєї думки. Якщо Ви пропонуете фракцiї не голосувати за повернення ТЕЦ у власнiсть мiста, що приведе до зниження тарифу, то не згадуйте в своїх виступах у ВР, що Ви депутат вiд Черкас. Час мине швидко. Перевибори скоро. Де Ви будете? З бiлими чи з червоними?”

загрузка...

Автор статті

Один Коментар

  1. Алена
    Алена at | | Reply

    Когда Радуцкий поймёт, что сессия-не поле боя и в противостоянии с мэром не будет ни работы, ни результата. А посему – вывод:не выбирать его секретарём горсовета. пусть занимается парками.

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.