vern1

У ДІАЗ «Стара Умань» продовжується мистецька осінь. Чергова зустріч у заповіднику була присвячена новій виставці, що носить назву «Родинний вернісаж в Старій Умані», – повідомляє 04744. info  з посиланням на Уманську міську раду.

Цього разу в експозиції представлені полотна семи художників із двох уманських сімей, авторами яких є не лише досвідчені митці, а й їхні діти, для яких такий досвід є першим. Загалом в експозиції представлено близько 50 картин, тематика більшості яких присвячена рідній Умані.

Разом із відомими батьками В’ячеславом Записецьким та Ларисою Гоменюк у виставці взяли участь їх талановиті діти Оксана і Максим.

Поряд із серією картин «Стара Умань» Ярослава Чижевського у експозиції представлені казкові сніговики його дружини Лілії Чижевської та сучасна творчість їх доньки Тетяни.

8800 грн. зібрано завдяки благодійній виставці-продажу у «Старій Умані» для чотирьох родин земляків, які загинули у АТО та дві тисячі перерахували художнику – члену товариства АРТ-Умань, який був поранений у боях на Сході України та перебуває у госпіталі в Дніпропетровську.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.