1897781_372898292867918_5382258447790915564_n
Особливу екскурсію проведе для відвідувачів Черкаський художній музей напередодні  Хелоуіна, 31 жовтня.

– Ця ідея виникла ще кілька років тому, оскільки європейські традиції та свята поволі приживаються і в Україні, – каже координатор проекту Анжела Алексанова. – Цього ж року врешті вирішили реалізувати задум, влаштувавши у музеї такий собі «містичний вечір».

Програма заходу і цікава, і моторошна. Працівники музею обіцяють містичні майстер-класи, страшні розваги , а ще – екскурсію, під час якої розкажуть цікаві історії про деякі з експонатів, зокрема портрети.

– У ході традиційних екскурсій, цієї інформації не почути, – запевняє Анжела Василівна. – Крім того відвідувачі зможуть відчути містику музейних сховищ – для всіх цікавих ми відкриємо підвал, де відбудеться виставка Володимира Яковця.

Будуть у музеї і традиційні для цього свята гарбузи, і моторошні ігри, і навіть козак-характерни. Особливої атмосфери дійству додасть світло свічок, адже цього вечора музей відмовиться від електрики.

– Це разова акція. Однак ідею вечірніх екскурсій у Черкасах ми плануємо розвивати і надалі, – відзначає директор музею Ольга Гладун. – Зрештою, чому б людям після роботи не заглянути до музею? Тим паче, що такі вечірні екскурсії дозволяють експонатам зазвучати по-новому.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.