вибори

Із моменту початку передвиборчої кампанії до Верховної Ради України на Черкащині відкрито 2 кримінальні провадження за фактом підкупу виборців. Про це під час сьогоднішньої координаційної наради повідомив голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

– Якщо комусь стало відомо про те, що той чи інший кандидат у депутати намагається пройти до Верховної Ради шляхом підкупу виборців, прошу не бути осторонь і особисто повідомляти мені про такі факти, – сказав Юрій Олегович. – Реакція буде миттєвою.

Загалом, каже, у області створено сім одномандатних округів із центрами в містах Черкаси (194, 195), Корсунь-Шевченківський (196), Канів (197), Сміла (198), Жашків (199) та Умань (200). На них висунуто 104 кандидати у депутати: найбільше у 200 окрузі – 21, найменше у 194 окрузі – 12. Скористатися своїм правом голосу черкащани зможуть на 1104 виборчих дільницях. За словами керівника області, наразі до списків внесено 1 051 564 виборців.

Окрім цього, на сьогодні утворені і працюють відповідні окружні виборчі комісії. Усі вони укомплектовані матеріально-технічними засобами для організації своєї роботи: приміщеннями, стаціонарним телефонним зв’язком, обладнанням, інвентарем, оргтехніка та сейфами та металевими шафами, відповідно до норм забезпечення.

– Нинішні вибори є дуже важливими в житті нашої країни. Зараз як ніколи потрібно оновити склад парламенту, до якого б увійшли ті люди, які працюватимуть виключно на інтереси суспільства та України, – зауважив Юрій Олегович.

 

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.