default

10 жовтня кандидати у народні депутати України від політичної партії “Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)” Олег Дерев’янко, Віталій Шабунін,  Тарас Стецьків, Іван Апаршин, Микола Нещадим та Віктор Ткачук відвідали Черкащину.

Це вже другий візит команди політичної партії “Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)” до Черкас за час цієї виборчої кампанії. На прес-конференції для місцевих ЗМІ кожен з кандидатів у народні депутати висловив свою позицію щодо вирішення проблем, які нині обговорюються в суспільстві.

Зокрема, про причини завищення ціни на ліки розповів голова Житомирської обласної організації партії “Громадянська позиція”, організатор всеукраїнської медичної соціальної програми, лікар за фахом Віктор Ткачук.

– На фармацевтичному ринку є певні загрозливі тенденції: монополізація ринку, а також відверто корупційні схеми у всій фармацевтичній вертикалі. Ці два фактори призводять до того, що реальна ціна на ліки в Україні завищена в два і більше разів. Потрібно руйнувати ту корупційну, тіньову складову, що закладена в ціну на ліки для споживача, – вважає Віктор Ткачук.

На сьогодні в нашій країні всі корупційні схеми, які були раніше, працюють і далі – у  цьому переконаний засновник організації «Центр протидії корупції», кандидат у депутати Віталій Шабунін.

– З точки зору протидії вищій посадовій корупції у країні нічого не змінилося. Суд, парламент, кабмін, президент – ті ж самі схеми, тільки інші прізвища. Війна не є приводом для не проведення реформ. Серед ключових напрямків, на яких сконцентрує свої зусилля наша партія в парламенті, крім безпеки, є ще й справедливість та оновлення.  І в кожному з цих сегментів «Громадянської позиції» є чітка карта реформ з законопроектами під ці реформи, – зазначив кандидат у депутати, №5 у виборчому списку “Громадянської позиції” Віталій Шабунін.

На необхідності скасування позаблокового статусу України наголосив кадровий офіцер (був командиром взводу, роти, батальйону, начальником штабу полку),  кандидат у депутати від партії «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)”  Іван Апаршин. Орієнтири програми-2020, які заклав президент, передбачають збільшення армії до 500 тисяч осіб і збільшення витрат на армію до 5 % ВВП.

– У світі є тільки дві такі армії – США і Туреччина. Це означає, що Україна не планує інтегруватися в НАТО. “Громадянська позиція” наполягає, щоб закон про скасування позаблокового статусу був прийнятий 14 жовтня… Дипломатія сьогодні має бути підсилена потужною українською армією, бо тільки таким чином можна досягнути миру. За основними показниками наша армія не відрізняється від російської, яка сьогодні знаходиться в не дуже доброму стані. Повірте у свій народ і у свою армію. Повірите – переможете! – радить експерт з оборонної та безпекової політики Іван Апаршин.

Забезпеченням армії має опікуватися вся держава – переконаний колишній заступник міністра оборони України, генерал-лейтенант у відставці, голова  Центрального виконавчого комітету партії «Громадянська позиція» Микола Нещадим.

– Коли така агресія проти нас, потрібно переводити державу на військові рейки. Чому  оборонні заводи не працюють у три зміни? Оборонне замовлення було введено в дію тільки на початку липня. Це неприпустимо! У нас є великі резерви з точки зору і оборонного комплексу, і по зброї, і по кадрах, потрібно тільки прийняти відповідні рішення, – зауважив Микола Нещадим.

Практично за усіма соціологічними опитуваннями партія «Громадянська позиція»  на чолі з Анатолієм Гриценком проходить до парламенту. У зв’язку з цим активізувалися різні спроби чорного піару. Зокрема, партії закидають фінансування олігархами.

– Це все неправда, – спростував такі закиди громадський діяч, кандидат у депутати Тарас Стецьків. – Якби  «Громадянську позицію» фінансували олігархи, телевізійна реклама партії точно мала би бути на «Інтері», «ІСТV», телеканалі «Україна». Ми ж на сьогодні єдина з прохідних партій, яка взагалі не має телевізійної реклами.

Фахівець з міжнародних економічних відносин, кандидат у народні депутати, №4 у виборчому списку партії «Громадянська позиція» Олег Дерев’янко, звернув увагу на одну з частин програми партії «Громадянська позиція» – оновлення.

– Серед 156 кандидатів «Громадянської позиції» на цих виборах  лише чотири людини, які мали парламентське минуле, причому достойне. Решта людей у списку нові для парламенту, але не нові для громадянського суспільства, для країни, для реальних справ, – зазначив Олег Деревянко.

У ході візиту команди «Громадянської позиції» на Черкащину відбулися зустрічі кандидатів у народні депутати в районах і містах. Зокрема, Микола Нещадим та Віктор Ткачук провели зустрічі з жителями міста Кам’янка та смт Лисянка. Тарас Стецьків та Іван Апаршин зустрілися з прихильниками в смт Драбів. Олег Дерев’янко, Віталій Шабунін, Тарас Стецьків та Іван Апаршин  поспілкувалися з жителями Черкас.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.